Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Dosta ljudi, taman za tri ekipe. Svi su pobedili po nekoliko puta, tako da je bilo i zestoko™ i poshteno na kraju, da svi budu zadovoljni. Osim naravno ekipe Zajceva koja je potpuno izdominirala, a kako i ne bih kad je Zajcev na svakoj partiji dao 18 od 21 poen svoje ekipe i imao 25 skokova i 3 asistencije.

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

bilo bi tu vise asistencija da Goranzu nisu ispadali oni Elijupovi sto sam bacao. nekada Apolonsko telo sada je pobedila zenidba, kasika i normalno gravitacijainace, ja sam leteo i zahvaljujuci mom novom Rudo korsetu za kicmu. sa krilcima. on i Red Bull daju mi krila...

Link to comment
...Zajcev na svakoj partiji dao 18 od 21 poen svoje ekipe i imao 25 skokova i 3 asistencije.
ja sam isto to sanjala, kakva koincidencija :o jel igramo sutra na adi mozda? lepo je vreme
Link to comment

Zajcev je još jednom pokazao da je Yajcev, i da više voli Rejesa, Garbahosu i Ljulja od Pejsija, Duće i Venoma.

Edited by kovik
Link to comment
više voli Rejesa, Garbahosu i Ljulja od Pejsija, Duće i Venoma.
respektivno? ako je tako, onda sam solidno uvređen. angry.gif mada, imam ja tu konsteetootzeeyu kao reyes, tako da je poređenje donekle opravdano.
Link to comment
respektivno? ako je tako, onda sam solidno uvređen. angry.gif mada, imam ja tu konsteetootzeeyu™ kao reyes, tako da je poređenje donekle opravdano.
:D Očekivao sam ovakav komentar - trebalo je da napišem 'in no particular order' u disklejmeru. Jel može Vidal umesto Reyesa? Mis'im, zbog konsteetootzeeye™?
Link to comment

imam jednu super sliku sa basketa, kovik pokazuje triceps, ducca se siri, zinedin i teixeira lepo poziraju. svi su cakani :Pedit: ne znam da okacim, a i da znam nemam odobrenje

Edited by mary mary
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...