Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

najavljuju pljuskove veceras
angry.gif baksuze!Lepo vece, fina ekipa,ali je 10-o minutni smrdljivi pljuskic usro sve, posle se vise nije moglo igrati po natopljenoj klizavoj podlozi. Steta! Sreca pa je bilo vidovitih koji su na volsebantm nacin izeskivirali manifestaciju.Posetio nas i Mad Ball, siri se furunaska druzina...
Link to comment

Svratio da vidim kako izgleda i taj cuveni happening. Delovalo vrlo interesantno, mary mary rodjeni suter (a kod mene je bila neverica u smislu "zena...ovde...protiv ovih???" :) ), ostali definitivno znaju svoj posao. Vasilijeva kletva je proradila vrlo brzo pa nisam bas dugo uzivao.Sutirao sam prvi put nakon ravno 10 godina...par airball ispada nije pokvarilo moje raspolozenje te sam ipak pogodio nekih 10-ak komada od 1439 pokusaja :ph34r: :ph34r:

Edited by madball
Link to comment
Svratio da vidim kako izgleda i taj cuveni happening. Delovalo vrlo interesantno, mary mary rodjeni suter (a kod mene je bila neverica u smislu "zena...ovde...protiv ovih???" :) ), ostali definitivno znaju svoj posao. Vasilijeva kletva je proradila vrlo brzo pa nisam bas dugo uzivao.Sutirao sam prvi put nakon ravno 10 godina...par airball ispada nije pokvarilo moje raspolozenje te sam ipak pogodio nekih 10-ak komada od 1439 pokusaja :ph34r: :ph34r:
izneverio si fudbal i otisao medju basketaše furunaše :isuse:
Link to comment
izneverio si fudbal i otisao medju basketaše furunaše
Samo navijacki, prva ljubav zaborava nema.Na fudbalu barem autogol mogu da dam, a ovde sumnjam da bi uspeo i korake da napravim ;)
Link to comment
moramo da te vrbijemo mad, imamo 2 nedelje za to :)
joj mary mary, nemoj ti to da se ostris za mec kad ja dodjem. ja cu biti najgora na terenu, ai vazno je da hocu i da volim. :)
Link to comment
joj mary mary, nemoj ti to da se ostris za mec kad ja dodjem. ja cu biti najgora na terenu, ai vazno je da hocu i da volim. :)
ne ostrim se, to je bila podrska madballu posto dve nedelje nece ici na forumaski fudbal. najgora neces biti :).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...