Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

ja sam u bg za manje od tri nedelje. dolazim da vas chekiram. sto posto.
ma ti si gora od mene, ja bar ponekad dodjem......10 puta nosim dres za menjanje posle basketa, ti uvek ispalis
Link to comment
ma ti si gora od mene, ja bar ponekad dodjem......10 puta nosim dres za menjanje posle basketa, ti uvek ispalis
nisam dolazila celo leto iz solidarnosti s tobom. sad dolazim majkemi. da stavis dezodorans, si cuo?
Link to comment
pa jeste. znas ti da sam ja za daj_sta_das.
dacu ti, a sad bezi. merymery mi je nova riba na basketu. umesto gorana, ne tebe, naravno
josh jedno zensko na nekad furunashkom basketu...
pa naravno, odkad sam se ja prikljucio imamo uvecanje od 200%ona zajednicka tusiranja i pljeskanja po saigrackim guzama su bila mnogo odvratna
Link to comment

samo na trenutak da prekinem ovaj KKCZtm ovde i checkiram je l se definitivno vidimo u 22h? Reko da se ovdasnji grobari ne popismane i naprasno ne budu opaljeni zrakom optimizma te ostanu pored malih ekrana svojih tv prijemnika...edit:

sutra na kalisu? meni igra i cetvrtak, mada sigurno neki forumasi planiraju gledanje partizanovog blamiranja u ligi evrope. javite sta vam odgovara.
Pacey stari navlakacu, sad teh videh da ovi tvoji igraju u 19h, zato se svi slozise ko iz picke sa cetvrtkom u 22... Edited by ducca
Link to comment

sutra ce biti kise, danas ne. tako kazu prognosticari.vidimo se u 10 ali ovog puta neka to stvarno bude 10 a ne ko prosli put. aj da pocnemo basket u 10, pa da ranije zavrsimo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...