Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Cekaj bre, kakav sad ducca sindrom? Vidi se da si nova...ne znas ti Kovikove ispale, ja se bar javim kad ispaljujem.Elem, sinoc uspesno kako za koga i sjajna rola nagradjena titoolom MVP-a za Mary Ubicu. Iz drugog plana je izresetala one nesrecne koseve, nekima se vrtelo u glavi... :blush:

Edited by ducca
Link to comment
av-952.jpg :ziga:Pobednici i ostalima svaka čast, ali neki od mojih saigrača bi mogli malo da preispitaju svoje prioritete, i razmisle šta znači sveti PPP dres koji nose. Nemamo mnogo vremena, do početka olimpijskog ciklusa morate prelomiti - ili košarka, ili splavovi, svadbe, Adrijane Lime i Bentliji. Od stare slave se ne živi™, danas svako igra™, lopta je okrugla™, a vaši meleonski™ ugovori vam ne garantuju spot™ na roosteru™.O onoj trojici Italijana drugom prilikom, mnogo sam besan. Edited by kovik
Link to comment

nedelja? kazu da ce biti suncano, do 27 stepeni gospodina celzijusa. dakle, nedelja u 17h?ja ne mogu sutra, ali ako vecini odgovara, tako se onda dogovarajte.edit> glup sam. ovo je predlog za adu u 17h. meni odgovara i uvece na kalisu, ali ne znam da li je to izvodljivo obzirom da je vikend.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...