Jump to content

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

cekajte, pa je l to dogadjaj zatvorenog tipa ili bi jos neki zsalutali forumas mogao u neko gluvo doba noci da se ipak provuce pored obezbedjenja?i sto niste racunali vasilija, covek rekao da dolazi ako dodje i mary...pravda za zajceva! angry.gif

Link to comment
i sto niste racunali vasilija, covek rekao da dolazi ako dodje i mary...pravda za zajceva! angry.gif
zato sto su ljubomorne drkadzije. sad nek uhvate jedan drugog za falus pa igraju kozaracko oko mary mary. sva cetvorica :D (sin mi se razboleo prvi put u zivotu, cuvam mir u kuci; mozda bih mogao i da dodjem ali rizikujemo pojavljivanje histericne zene na zidinama koja ce mi baciti bebu u sred sketa)
Link to comment

svi su dobro igrali, moji saigraci :Hail: , protivnici solidni ja katastrofa, ucinak nula, dovela publiku, tukla se. ako posle ovih incidenata zadrzim mesto u timu bice dobro.odoh na posao da iskalim bes angry.gif

Link to comment
svi su dobro igrali, moji saigraci :Hail: , protivnici solidni ja katastrofa, ucinak nula, dovela publiku, tukla se. ako posle ovih incidenata zadrzim mesto u timu bice dobro.odoh na posao da iskalim bes angry.gif
Lako ti je tući Goranza, ajde udari na nekog ravnog sebi... <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...