Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Jbg, petak uvece u 22h je utopija, a cetvrtak koliko toliko realniji... Tipujem da bi period nedelja-sreda bilo koje vece bio popunjen sigurno. Whatever...Ada se podrazumeva svakog vikenda...e sad da li ce nas biti dovoljno to je pitanje. Tradicionalan termin, tradicionalna okupljanja ali i tradicionalna odlaganja...

Link to comment

u nadi da bi baltazar doshao, ima nas valjda 6. dogovorite se do vecheras koliko bi vas igralo sutra, pa da zakazujem...btw, ja cu malo kasniti, imam jedan (brzi) fudbalski draft sutra u 21 :D

Link to comment

a ne razumem ni poentu ade vikendom... zar nije bolje igrati uveche na dobrom terenu, nego po betonu na 45 stepeni? mislim, za ovaj vikend ce i tako izgleda kisha, pa nije ni bitno, ali inache...

Link to comment

Da. Mogao bi da dodje i legendarni Flegminjo, koji je postao legendaran bas po tom cuvenom pitanju "Je li, ka'cemo da opicimo neki sket?"...

Edited by Goranz
Link to comment

ko to nije postao legendaran po tom pitanju? "ajde basket, kalish, samo zovite, dolazim sigurno" i slichno. ima li nekoga ko u poslednjih 5-6 godina nije najavio svoj dolazak slichnom rechenicom pre nego shto bi ispalio u 4 od 5 puta?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...