Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Subota approaching... Playin?Ja bih malo ranije, pola 5 - 5? Jes da je toplo ali necemo bas umreti od popodnevnog sunca...Imam neke obaveze posle pa mi je pola 6 vec malo docno...
ja hocu (moram da topim salo). najavili su kisu, pa videcemo. vidim mnogi su odustali, blize se ispiti cool.gif
Link to comment

bio super basket, svi su u formi cool.gif venom dominirao, pa je ogranicio kretanje u jedan krug precnika 1m.pacey nije promasivao, bilo mu neprijatno.delija izlepio goranza te je ovaj odlucio samo da zakucava. rocobaroco ne igra sa zenama pa sam iskoristila priliku da dam 17/18 trojki.machine leteo, igrao na dva kosa.kovik se smorio, pa je pljugao sa strane.ducca se pres'o, mislio nema basketa.svratile dve extra ribe, pitaje za zajceva. rekosmo nije tu. jedna se rasplakala, druga samo suzu pustila. momci probali da ih utese, nije pomoglo :(

Link to comment
vreme je da neko onom Koviku pokaze kako se pljuga pored aut linije angry.gif
Mustang te je usmerila na pravu stranu, ocito... a sto je najbolje, Kovik je sa Banjice, pravi radovac.
Link to comment
Mustang te je usmerila na pravu stranu, ocito... a sto je najbolje, Kovik je sa Banjice, pravi radovac.
bas znas da motivises igrace :lol: zaboravila sam da pozdravim zinedina, nema vremena za basket, mada cujem da je redovan na forumaskom taekwondo-u
Link to comment

Zinedin je na ff, nakon pitanja hoce li se vracati na basket, samo demonstrativno skinuo gace i poceo histericno da se smeje... mislim da ga Ada vise nece vidjati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...