Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Solidan basket. Mary mary fenomenalno igrala dok je Preza nije stavio u dzep i jos jednom pokazao zasto nosi laskavo priznanje najboljeg defanzivca foruma. Ostali manje-vise dobri, sem Kovika, koji je pokazao nivo sebicluka i gramzivosti kakav nije vidjen jos od vremena HotShota. Retko beskoristan balvan, da nije bilo Preze i mene, nasa ekipa ne bi prelazila 10 poena po basketu. Ma...

Link to comment
Solidan basket. Mary mary fenomenalno igrala dok je Preza nije stavio u dzep i jos jednom pokazao zasto nosi laskavo priznanje najboljeg defanzivca foruma. Ostali manje-vise dobri, sem Kovika, koji je pokazao nivo sebicluka i gramzivosti kakav nije vidjen jos od vremena HotShota. Retko beskoristan balvan, da nije bilo Preze i mene, nasa ekipa ne bi prelazila 10 poena po basketu. Ma...
Plasim se da je ova konstatacija krajnje pogresna, pa mozda i zlonamerna, s'obzirom da je dominacija jedne ekipe bila toliko evidentna, da je meni u trecoj partiji koju smo dobili za redom vec bilo neprijatno. Pacey, machinegun, Rocco :kralj::kralj: :kralj: ADE!!!
Link to comment

Mislim da pacey cak i nije bio toliko precizan koliko ume da bude. Secam se onog basketa in the hood kod zaiceva, kada ovaj momak vizljaste gradje i meke ruke, jednostavno nije umeo da promasi :)

Link to comment

Samo da informisem zagrizene forumaske basketase. Bejah sinoc u Alasu i mogu da kazem da je pravo dobro za igranje basketa tamo, nema nikoga, rade reflektori, jedino sto je prljav teren, ali jedna dobra kisa ce to da sredi+grobarima moze da paše jer su u skolskom uradili veliki grafit:Dorćol navija za Partizan; no od takvog kraja bolje se nije ni moglo ocekivati.Eto, cisto da znate da imamo sasvim pristojan teren u gradu na kom mozemo da pikamo basket, za dzabe, tokom nedelje i to uvece.

Link to comment

Subota approaching... Playin?Ja bih malo ranije, pola 5 - 5? Jes da je toplo ali necemo bas umreti od popodnevnog sunca...Imam neke obaveze posle pa mi je pola 6 vec malo docno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...