Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Uzgred, gde je nestala MayDay? Za sutra smo mogli da imamo autentichnu sisometriju.
Pa ti si prostacina.Ja sam na prvom mestu sportista pa onda zenetina.
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

ne znas za 1.pravilo furunaskog basketa: ne ofiraj povrede na forumu, dodji, vidi (na sta lice) i pobedi!pederasi, vezbajte malo; idem u banju na dve nedelje, pa od septembra opet leti Air Zajcev

Link to comment

Ako budesh igrao kao ranije, pre ce biti kao Zajcev Railways, al da ne cepidlachimo...Bilo jako dobro, Zidane spasio stvar jer su se dve, da ne kazem shta, predomislile tri sata ranije i 45 minuta ranije, respektivno™. Bilo nas taman, a mary mary igra bolje od dosta forumasha cool.gif .

Edited by Venom
Link to comment

bilo je super, basketasi forumasi su zaista divni :), nemam nijednu zamerku, sto na druzenje, sto na basket.hvala venome, pozitivna kritika me motivise da idem po kraju i treniram za sledeci okrsaj cool.gif

Edited by mary mary
Link to comment

Jeste, tako je! Sve je tako bilo. I baš smo divni. mary mary maestralna! ume. unela neophodnu živost i diktirala tempo, jakodosamogkraja, svaka čas'!Još jedna forumašica nas je obišla, a čak nije ni bila MauDau, ja se zbunio mislio da jes, a vidim nije plava. Triput ura za forumašice suprotnog pola!

Link to comment
Jeste, tako je! Sve je tako bilo. I baš smo divni. mary mary maestralna! ume. unela neophodnu živost i diktirala tempo, jakodosamogkraja, svaka čas'!Još jedna forumašica nas je obišla, a čak nije ni bila MauDau, ja se zbunio mislio da jes, a vidim nije plava. Triput ura za forumašice suprotnog pola!
Jest. Ispala sam govno. Ako ne otputujem za vikend, eto mene da se druzimo.
Link to comment

Konačno i neki basket da se odigra. Mary mary objašnjavala pa je Preža u par navrata igrao odbranu u stilu Bruce Bowena. :lol: Mrski protivnik je na kraju tesnim rezultatom trijumfovao u neizvesnoj majstorici, ali opravdanje se može naći u Pejsijevom umoru zbog selidbe i mom lošem šutu zbog duge pauze i preorijentacije na forumaški fudbal.Upoznali smo tihujezu koja nas je u pauzi čula kako pričamo o forumu dok je krstarila bajsom po Adi.Treće poluvreme standardno održano u Džaziri.Valjda ćemo do povratka remontovanog Boeinga da odigramo još koji basket i mogli bi da se pojave ovi redovni ispaljivači.

Link to comment
Konačno i neki basket da se odigra. Mary mary objašnjavala pa je Preža u par navrata igrao odbranu u stilu Bruce Bowena. :lol: Mrski protivnik je na kraju tesnim rezultatom trijumfovao u neizvesnoj majstorici, ali opravdanje se može naći u Pejsijevom umoru zbog selidbe i mom lošem šutu zbog duge pauze i preorijentacije na forumaški fudbal.Upoznali smo tihujezu koja nas je u pauzi čula kako pričamo o forumu dok je krstarila bajsom po Adi.Treće poluvreme standardno održano u Džaziri.Valjda ćemo do povratka remontovanog Boeinga da odigramo još koji basket i mogli bi da se pojave ovi redovni ispaljivači.
nije toliko do selidbe per se koliko je do pratecih radnji. i selidbe imaju svoje trece poluvreme.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...