Jump to content

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Neko ti je namestio da koristis OpenDNS u ... DNS podesavanjima! :DAko koristis XP, Control Panel -> Network Connections -> desni klik na konekciju, properties -> double click na Internet Protocol (TCP/IP) -> ili prebaci na Obtain DNS server address automatically ili ubaci u dva polja ovo sto sam ti dao u prethodnom postuWIn 7: Control Panel -> View network connections -> desni klik na konekciju, properties -> double click na Internet Protocol Version 4 -> ili prebaci na Obtain DNS server address automatically ili ubaci u dva polja ovo sto sam ti dao u prethodnom postu

Link to comment
  • 1 month later...

Malo je haotična ova 4.0 Beta. Valjda ću se nekako snaći.edit: sviđa mi se, neću se vraćati na trojku, mada imam utisak da je malo sporija u ovoj fazi.edit_1: i da učine nešto sa 'zatamnjenjim' tabovima, crna slova na crnoj pozadini + na levoj strani njihov ružni, plavi logo na beloj pozadini.

Edited by Anonymous
Link to comment

Iako koristim Chrome kao difolt brauzer uporedo koristim i Firefox, mahom zbog boljeg Stumbleupon-a. Elem, moram da primetim da je 4.0 beta 7 koja je danas izasla primetno brza nego verzije pre nje. Bice ova 4-ka dobra.

Link to comment
  • 2 months later...

Zašto nema slika na mom omiljenom sajtu? Galerije se otvaraju normalno, ali je izbor otežan u ovakvim uslovima. Može li se ovo popraviti? I kako se sačuva Bookmarks (jer Windows uskoro mora pasti)?oldvs2.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

četvorka će biti baš dobra, ako je suditi po rc koji sam instalirao, po prvi put da reklamiranje bržeg učitavanja stranica zaista odgovara stvarnosti :)

Link to comment
i meni. i cesto se ne da izgasiti kako valja.
+1Chrome je brzi, ali nepouzdan (da se tako izrazim) i kad skidam fajl koji je preko 100mb koristim Mozillu, kao i kad gledam fucu preko stream-a. Ipak nekad mi pravi problem kod Turn Off-a, cesto zabaguje kad je upaljeno vise od 4-5 tabova. Sta raditi? Instalirati neku drugu verziju (3.6.14) ili bataliti?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...