Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Na meku su preferences, na PC verovatno Tools>Options: tu imas podesavanja sta da otvori u novom tabu.
I kod mene suалатке - опције - језичци и онда добијем ово u atacmentu

post-464-1261859735.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

flame onZa mene je Mozilla mrtva. Više ne mogu da trpim loading time od 30 sec, maltretiranje sa sporim i glomaznim sajtovima, gušenje sa više od 5 tabova i konstantne regresije posle svakog updatea.KHTML/Webkit rula.

Link to comment
  • 2 weeks later...
ja sam jutros skinuo novu verziju, ovo je prijatno iznenađenje.. jedino što još uvek ne radi gomila dodataka
Mislim da je to osnovni razlog masu toga ona jos ne ucitava...nadam se da se varam...
Link to comment
ja sam jutros skinuo novu verziju, ovo je prijatno iznenađenje.. jedino što još uvek ne radi gomila dodataka
Зависи шта трошиш. Мени раде сви које држим (адблок+, гестови мишем, сешн менаџер, ЈокСкрипт, зумирање слика, часовници, фајербаг)... осим ИЕ језичка, за који ме, онако, заболе. Трошим га пет минута месечно, док ми затреба поново, биће и то.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ovaj FF 3.6 je vrlo dobar posao. Jes da sam prešao na Chrome oko čitanja, ali AdBlock, VideoDownloader i Flashget svi kažu da je FF i dalje big momma svih browzera, a FF 3.6 je jedna vrlo dobra, brza, efikasna i nepoderiva mama. -_-+ meni svi addoni rade, jer mi je izgleda ostalo isključeno forsanje komaptibilnosti, valjda još od isprobavanja bete. :DP. S. radi i tab preview u Njindonjsima 7, osim kad je na stranici glupi Flash content.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...