Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Javascript je stvarno lightning fast, mada imam i neke probleme sa zakucavanjem, mada je to mozda do mog budzenja koriscenja vishe razlichitih Foxova.

Link to comment

Meni izbacuje da mi 3.5 lija nece biti kompatabilna sa sledecim dodacima.lija3ipo.jpgGoogle gears mi je instalirao Gmail - nesto u vezi off line radaa mouse gesture mi je jako potrebanima li neko resenje?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Tek sad sam presao na lisicu 3, do sada je bila 2 i nesto. Mrzim novi adressbar :mad: ...Moze li nekako da se vrati na staro? Znaci, kada kucam ABC da mi dole izbaci samo www.ABCnestonesto.com, a ne www.nestoABCnesto.com. Ili da predjem na operu?

Link to comment
Meni izbacuje da mi 3.5 lija nece biti kompatabilna sa sledecim dodacima.lija3ipo.jpgGoogle gears mi je instalirao Gmail - nesto u vezi off line radaa mouse gesture mi je jako potrebanima li neko resenje?
Probaj samo da dignesh max verziju na 3.5, mozda nishta sushtinski nije nekompatibilno. Otvori xpi u recimo total commanderu ili pretpostavljam nekom arhiveru i edituj install.rdf u notepadu, tj. digni max verziju na 3.5 recimo. Vrati taj fajl u xpi i instaliraj addon. Uspecesh da instalirash, mada onda mozda nece raditi. Ali iz mog iskustva uglavnom hoce.
Link to comment
Tek sad sam presao na lisicu 3, do sada je bila 2 i nesto. Mrzim novi adressbar :mad: ...Moze li nekako da se vrati na staro? Znaci, kada kucam ABC da mi dole izbaci samo www.ABCnestonesto.com, a ne www.nestoABCnesto.com. Ili da predjem na operu?
Daj mu sansu, mnogo je bolje kad se naviknesh.
Link to comment

Rade svi plugini koje sam koristio, uključujući i xmarks. Jedino šta ne radi je moja defaultna tema <_< Na thunderbirdu 3 (beta) mi ne radi "minimize to tray" plugin, lightning i takođe tema. Tu je situacija već malo kritičnija.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
  • 2 weeks later...
Jel' vama radi XMarks (ex-foxmarks) sa FF 3.5?Meni neće da sinhronizuje, javlja mi stalno Unknown Error Occured (3)...
tek sad pročitah, a jesam imala isti problem/unknown error.... sa xmarksom za ff 3.5. slučajno se potrefilo da kliknem na run setup wizard pa krenem dalje, unesem pass, tamo neki pin (slično pass) koji traži (verovatno zbog apdejtovane verzije), restart, i synchr šljaka. nešto kao da se ponovo registruješ....bzvz.mene nervira nešto drugo. nećedu da mi se otvore razne stranice/sajtovi (i to iz bookmarksa), moram u noscriptu da im udovoljavam i klikćem do besvesti na allow. a nekad ni to ne pomaže.čak i gugla povremeno ne otvara, popizdim kad vidim pri dnu ono...looking for xyz, pa onda zayeb, mozilla ne mere da nađe dotični server i blablabla.da mi je da skratim muke i nađem formulu ili odoh na konkurenciju.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

verzija 3.5.3 na laptopu. problem je nastao iznenada i nicim izazvan. nestaje mi cursor na ekranu, ne zadrzi se ni sekund. kada ponovo dotaknem pad da ga pomerim, on se pojavi, kad ne radim nista na padu - njega nema. prilicno iritirajuce. nije do sistema jer se javlja samo na lisici, cak je i u ie sve u redu. definitivno je do lisice. mogu li nesto da uradim i resim problem?edit: kako doslo, tako i otislo. sada je opet sve u redu :unsure:

Edited by pajapatak
Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...