Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

Imageshack ima thumbse, ima zenske, ima sve... samo ne znam kako se pravi nalog jer mi stalno prijavljuje da mi je email vec iskoriscen, a probao sam sva 3 komata.

Link to comment

Da, ali kada kucam search za bookmarkse, lakse mi je tiny nego imageshac... :DAnyway, ne mogu da verujem da su sjebali tako bitnu extenziju, a da nema valjane alternative

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Od serije 3 suvise se casto zakucava i onda prsne sa memorijom. Jel ima nekog resenja ili da patim?post-92-1242214997.jpg

Edited by Hustler
Link to comment

Ne sećam se kada mi je FF uopšte pukao. Probaj da disejbluješ sve dodatke, pa ih postepeno uključuj jedan po jedan dok ne izoluješ onaj koji ti pravi probleme. Ukoliko ti puca samo FF, naravno - ako puca i drugo, druga je i priča.

Link to comment
Ovako izgleda kada ti je Fejsbuk uključen duže od 45 min :lol:
ovo je i meni padalo na pametimam mali broj add-ona. sa time da sam personas instalirao pre par minuta citajuci ovaj topikpost-92-1242217140.jpgnemam problema sa ostalim programima, pa ako se problem ponovi bez fb-a onda cu poceti sa gasenjem nekih add-ona. najocigledniji je naravno ovaj nortonov
Link to comment
Ne sećam se kada mi je FF uopšte pukao. Probaj da disejbluješ sve dodatke, pa ih postepeno uključuj jedan po jedan dok ne izoluješ onaj koji ti pravi probleme. Ukoliko ti puca samo FF, naravno - ako puca i drugo, druga je i priča.
http://www.parapsihopatologija.com/forums/...st&p=552084Kao shto odgovorih i njemu, imao sam isti problem. U Safe modu je sve ok, onda sam isto iskljuchivao addone i chak i sa svim iskljuchenim se isto deshavalo. Na kraju sam popizdeo i obrisao ceo Firefox kompletno (ukljuchujuci i profil) i ponovo ga instalirao. I sad je sve ok.Inache shta se meni deshavalo: upalish Fox i pogledash procese u task manageru i vidish kako malo po malo uzima sve vishe i vishe memorije. Meni nikad nije doshao do 600MB, ali oko 400-500 je bilo redovno stanje.
Link to comment

sta je ff profil?inace reinstalirao sam xp pre 2 meseca izmedju ostalog i zbog ovog problema (tu pretpostavljam da sam onda verovatno ubio i 'profil'), tako da je za mene ovo problem koji se vraca

Link to comment

docsandsettings\user\application data\mozilla\firefox\profiles - ma u stvari ceo taj mozilla dir ukloni. ima i negde u local settings, ali tu mislim drzi samo browser cache.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...