Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

četvorka će biti baš dobra, ako je suditi po rc koji sam instalirao, po prvi put da reklamiranje bržeg učitavanja stranica zaista odgovara stvarnosti :)
Ja tu brzinu uvek proveravam kad svi add-on-ovi postanu kompatibilni i mogu da se ucitaju pa onda merim...
Link to comment

Eto i mene. Hvala Rodjeru. Kao i Opera, Chrome kopija sto se tice UI-a i takodje ne toliko prepoznatljiva i upecatljiva. No dobro, to i nije najbitnije.

Link to comment

Lisica 4 primetno brža. Sviđa mi se.Inače, koristio sam isključivo Chrome petnaestak dana testa radi.Zaključak - Firefox i dalje rula.Ne vidim nikakvu značajnu prednost Chroma da bi se odrekao odličnog browsera na koji sam navikao.A puno stvari mi smeta.

Link to comment

A jel ima Chrome nesto kao Ad block u Firefoxu? Odlican mi je ali na Haxballu ima ona jedna reklama koja zauzima cetvrtinu strane pa me to nervira.

Link to comment
A jel ima Chrome nesto kao Ad block u Firefoxu? Odlican mi je ali na Haxballu ima ona jedna reklama koja zauzima cetvrtinu strane pa me to nervira.
ima naravno. što pitaš forum. pitaj google.
Link to comment

A jel ima neka ekstenzija za upload slika? Imagebot je prosvirao odavno, a sa cetvorkom ne radi Imageshack toolbar. Dakle, samo dugme kojim se otvori prozorcic "open file" i nakon zavrsetka se u novom tabu pojave linkovi. Ne right click, context menu, itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...