Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Sviđa mi se selektor - devojke sede, a njemu jedna ruka na Aleksandrinoj butini, a druga na Bojaninoj...A kamera sve uredno beleži.

Link to comment

Sjajno. Bice ovo poprilican boost za karijeru obe devojke, iz razlicitih razloga. Super su ovo devojke iscupale, svaka im cast.Nadam se da ce mala Krunic jos malo da se izvuce jer sa ovom konstitucijom je mrka kapa za vrhunske rezultate. Inace mi se svidja kakav karakter ima, a narocito mi se svidja brzina izbacaja kod forhenda. Malo je devojaka u danasnjem tenisu sa zglobom koji ovako brzo moze da okrene i zapne forhend.

Edited by harper lee
Link to comment

Svaka cast devojkama, Bojana je za mesec dana napravila dobrih stvari za godinu, a mali zvrk je prica za sebe. Fenomenalne su.Nisam slusao Vranesa (u odnosu na Obradoviceve i Armenuliceve izjave tesko moze biti losiji), ali ova gospodja Veselinovic koja je davala strucne komentare tokom ova dva dana je sjajno osvezenje u odnosu na sve one komentatore i strucne konsultante koji nas proganjaju sa RTS-a. Svaka analiza je bila na svom mestu, svako predvidjanje potpuno tacno.

Link to comment

izuzetni rezultati, emotivno i igracko stasavanje na delu, susretanje sa novim uslovima i atmosferom i trijumfovanje u istim imace duboke i pozitivne implikacije na obe klinke

Link to comment

Ko je kod njih treća violina, ima li neke nade da recimo, ako odustane neko od dvojca Ciblukova-Hantuhova, nešto napravimo, bilo bi lijepo da su i one kao i mi svojevremeno u fazonu "prve dvije pa ruuuuuupa", mada, u kakvoj nam je formi primadona, a da se sa Anom nikad ne zna, ne miriše na dobro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...