Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

opsuteno, janko sutra dobija radeka u stilu oresara protiv noe, a potom nole rutinski protiv berdiha u stilu bobe protiv lakonta ;)edit : ili je mozda bilo obrnuto :P

Edited by 8-walker
Link to comment

sutra ostaje da dva bolje rangirana igraca dobiju dva losije rangirana igraca i docemo do finalasad koliko ce to biti moguce na gostujucem terenu u beogradskoj areni, videcemo.U slucaju da Viktor zaigra - nema potrebe ni da se igra

Link to comment
opsuteno, janko sutra dobija radeka u stilu oresara protiv noe, a potom nole rutinski protiv berdiha u stilu bobe protiv lakonta ;)edit : ili je mozda bilo obrnuto :P
obrnutoNole dobija Berdiha u 5 setova a Janko Labrnjasa istim rezultatom negde oko 3 sata posle ponoci
Link to comment

A ja mislio da Ziki redovno ispada u prvim kolima zbog Nestorove krstenice. <_< Ako je povredjen valjda se to znalo i juce. Novak i Ziki su odigrali valjda prvi mec posle olimpijade, oba takticka iznenadjenja su propala, nismo ih uspeli cak ni iscrpeti za poslednji dan. Ako povrate atmosferu i dalje imamo sansu, ali ce Cesi sigurno biti ekstremno motivisani posto su jako blizu finala.

Edited by MrX
Link to comment
sad koliko ce to biti moguce na gostujucem terenu u beogradskoj areni, videcemo.
Ovo je jedan od glavnih utisaka oba dana. Kao da igramo u Pragu... Mala grupa od stotinak navijaca glasnija od poluprazne arene. Vise nego pozorisna publika.Tadicu zabraniti da sutra dodje..
Link to comment

upravo se vracam iz arene. ceski navijaci su bili glasniji sve dok ih djokovic nije iznapusavao. zimonjic je nije bio na nivou i zato smo izgubili.tipsa lagano dobija sutra, vise me brine novakov mec.editbota - no pointsno bota - points

Edited by kojot
Link to comment
opsuteno, janko sutra dobija radeka u stilu oresara protiv noe, a potom nole rutinski protiv berdiha u stilu bobe protiv lakonta ;)edit : ili je mozda bilo obrnuto :P
obrnuto
Zar nije Boba dobio obojicu?
Link to comment
sad koliko ce to biti moguce na gostujucem™ terenu u beogradskoj areni, videcemo.
opet ? i dalje ?džizs.
upravo se vracam iz arene. ceski navijaci su bili glasniji sve dok ih djokovic nije iznapusavao.
samo sam čuo da je palo neko nudjenje ispaše. Šta se desilo ?
Link to comment

iako sam veliki pristalica bacanja napalma na sever i jug za vreme derbija i ostalih huliganskih svetkovina,moram priznati da sam u vise navrata pozeleo pre te majmune na tribinama nego ovu blamazu od navijanja.:blush::isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...