Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

neverovatno je da janku samo treba motiv, pa da (bez preterivanja) bude u top 10, ko od sale. covek igra nebeski tenis. ne znam sto mu je problem da iznajmi psihijatra ili psihologa koji ce ga pratiti po turnirima. covek ima apsolutno SVE udarce koji postoje u tenisu.

Link to comment
neverovatno je da janku samo treba motiv, pa da (bez preterivanja) bude u top 10, ko od sale. covek igra nebeski tenis. ne znam sto mu je problem da iznajmi psihijatra ili psihologa koji ce ga pratiti po turnirima. covek ima apsolutno SVE udarce koji postoje u tenisu.
Za prvih 10 treba dosta odricanja na koja Tipsa jednostavno nije spreman. To je trade-mark citave njegove karijere i tako ce, na zalost, ostati. Ni ovih nekoliko meceva kojima je skrenuo paznju na sebe ne bi odigrao da ga nije poterala Novakova karijera. Posle Monike Seles Tipsa je verovatno najveci teniski talenat koji se pojavio kod nas. Takodje je i ubedljivo najveci neradnik. Jebi ga, steta, ali covek je izabrao ono sto mu najvise odgovara i tako i radi.
Link to comment
Za prvih 10 treba dosta odricanja na koja Tipsa jednostavno nije spreman. To je trade-mark citave njegove karijere i tako ce, na zalost, ostati. Ni ovih nekoliko meceva kojima je skrenuo paznju na sebe ne bi odigrao da ga nije poterala Novakova karijera. Posle Monike Seles Tipsa je verovatno najveci teniski talenat koji se pojavio kod nas. Takodje je i ubedljivo najveci neradnik. Jebi ga, steta, ali covek je izabrao ono sto mu najvise odgovara i tako i radi.
upravo to. al' nije li nedostatak radnih navika, odricanja i motiva problem koji bi mu neki profesionalac uspesno resio u buducnosti ? gde je sad ikar kad je najpotrebniji :D
Link to comment
upravo to. al' nije li nedostatak radnih navika, odricanja i motiva problem koji bi mu neki profesionalac uspesno resio u buducnosti ? gde je sad ikar kad je najpotrebniji :D
Svakako da bi ali ja ne znam koliko Tipsa uopste smatra da mu je neki problem u zivotu to sto nema karijeru kakvu po talentu zasluzuje. Sad se ozenio pa mozda nesto i promeni u shvatanju tenisa, mada iskreno sumnjam. Koliko je meni poznato, jedini talentovani jebivetar koji je uspeo da se vrati vrhunskom tenisu je bio Agasi. S druge strane, lista onih koji su nadigrali sopstveni talenat je mnogo duza. Safin, Nalbandijan, Kafeljnikov, Noa, Kerten, Brugera, Ivanisevic, svi su oni ili imali ogromne padove zbog latentne kurcobolje ili su mecevima i treninzima prilazili olako pa su se lako i cesto povredjivali, sto im je opet skracivalo i kidalo karijeru. A to su ljudi koji su bili toliko talentovani da imaju skupa poprilican broj velikih titula. Ja kad vidim stomace onom Nalbandijanu ne znam da li da se smejem ili da se usetam u televizor i isamaram ga kao konja. Covek je u rukama imao tenis koji je rame uz rame sa Federerom i Nadalom.
Link to comment

Svaka čast Janku, ali ruku na srce Berdih je odigrao prilično loše, imao je gomilu grešaka. Da je ovako odigrao protiv Novaka u onom polufinalu, ne bi tri gema skupio u celom meču :) U svakom slučaju Janko nas je vratio sa ivice provalije i sad su prilično lepe šanse da se prođe dalje.

Link to comment
Za prvih 10 treba dosta odricanja na koja Tipsa jednostavno nije spreman. To je trade-mark citave njegove karijere i tako ce, na zalost, ostati. Ni ovih nekoliko meceva kojima je skrenuo paznju na sebe ne bi odigrao da ga nije poterala Novakova karijera. Posle Monike Seles Tipsa je verovatno najveci teniski talenat koji se pojavio kod nas. Takodje je i ubedljivo najveci neradnik. Jebi ga, steta, ali covek je izabrao ono sto mu najvise odgovara i tako i radi.
potpis.
Link to comment

Једино да се среди да му Близзард да неку магију, оклоп или оружје сваки пут кад у континуитету одигра турнир. Не видим други начин.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...