Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Viktor ima dva velika problemaIma mentalnu stabilnost petogodisnjaka i nije u stanju da odigra konstantno na istom nivou. Da nema taj problem, Novak bi svoj US open zavrsio u prvom kolu i danas ne bi bio "bolestan"Drugi problem je njegov forhend koji nije dobar ni za WTA top 50. Jednostavno je mekan i protivnici tu stranu ne samo da ne respektuju nego je do maksimuma iskoristavaju.

Link to comment

Kakav je antiklimaks gledati ovaj tenis posle US Opena. <_< Sporo, kilavo, penzionerski. Sto je najgore, u takvoj igri Stepanek ima ozbiljnije sanse da dobije jer je neuporedivo inteligentniji igrac od Troickog.

Link to comment
Kakav je antiklimaks gledati ovaj tenis posle US Opena. <_< Sporo, kilavo, penzionerski. Sto je najgore, u takvoj igri Stepanek ima ozbiljnije sanse da dobije jer je neuporedivo inteligentniji igrac od Troickog.
mislio sam da se meni cini isto ... da je zbog ugla kamere ili nesto. medjutim, ovo je bas neuporedivo sa prethodna 2 djokina meca.
Link to comment
mislio sam da se meni cini isto ... da je zbog ugla kamere ili nesto. medjutim, ovo je bas neuporedivo sa prethodna 2 djokina meca.
+1Radim nesto za kompom pa povremeno bacim pogled ali ne mogu da gledam ovo mucenje duze od 2-3 poena. Kao usporeni snimak.
Link to comment
Džaba kas se usro
E, jebi ga sad, treba stalno drugi igrac na svetu da vadi fleke zato sto Troicki ne moze da izadje na kraj sa igracem koji vec mesecima igra rekreativni tenis. Da danas igra kao sto je igrao protiv Novaka na US Openu sad bi privodio mec kraju. Jebi ga, nisu ni Troicki ni Tipsa bas 150-ti ili 200-ti igraci na svetu pa da ne mogu da preuzmu kad treba.P.S. Preksinoc sam se otrovao od nekog bajatog piva i bude li neko i dalje pravio komediju od stomacnih tegoba licno cu ga udaviti. <_< :lol:
Link to comment
Istancani forumski teniski ukusi... Ako nije Major, goli je kurac.
U stvari se i ne radi toliko o kvalitetu koliko o tempu. Ako Viktor misli ovo da dobije mora da podigne tempo i slomi Stepaneka snagom. A igra kao da nije doruckovao.
Link to comment
U stvari se i ne radi toliko o kvalitetu koliko o tempu. Ako Viktor misli ovo da dobije mora da podigne tempo i slomi Stepaneka snagom. A igra kao da nije doruckovao.
Slazem se, mora da ga napada svakom prilikom i po cenu gresaka... Ali daleko od toga da je negledljivo, bilo je intersantnih poena.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...