Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Nista me u ovom tekstu nije iznenadilo (odluka, obrazlozenje, inteligencija, stav selektora). Ono sto me je veoma iznenadilo je hrabrost novinara da sve to baci na papir i da manje upucenim ljubiteljima tenisa objasni kakva je ovo farsa. Bravo za novinara.

Link to comment
Nista me u ovom tekstu nije iznenadilo (odluka, obrazlozenje, inteligencija, stav selektora). Ono sto me je veoma iznenadilo je hrabrost novinara da sve to baci na papir i da manje upucenim ljubiteljima tenisa objasni kakva je ovo farsa. Bravo za novinara.
da, najbolji deo mi je sto je lepo napisao sta je M. Djokovic uradio na turnirima, a Obradovic ima obraza da prica o njegovoj "izuzetnoj formi" i "odlicnim igrama". Sramotna odluka. I kao da mu to nije dovoljno, vec proziva i Filipa. Lepo je cuti da nije u kontaktu sa buducim reprezentativcem (bar bi trebao da bude). I jos je pokusao da ga kontaktira par puta, ali nije uspeo, kako da nije. A Filip mu je bio pred nosem bar nedelju dana tokom Srbija opena. Sramota da je takav lik selektor.
Link to comment

na zalost, najverovatnije je to i tacno :( ali, u svakom slucaju, morao je Obradovic da se zaustavi na "svaki put cu da zovem drugog mladog igraca", a ne ovako...

Link to comment

kakav duel titana u Čileu, za domaćina Massu (101) i Capdeville (186), a za Čehe Hajek (94) i Minar (247), verovatno najnekvalitetnije četvrtfinale u istoriji :D

Link to comment
Đovak je stvarno veliki sportista, svaka čast na ovom potezu.
:Hail: :Hail: :Hail: iako ocekivano jer mu ovo nije prvi put da tako nesto napravi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...