Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Aaaaa, kakav drljav dropšot i odmah brejk...Mada mi se svidja kako mala bije bekendomhehe, i sa 0:2, mala okreće na 3:2Mislim da Bojani fali koji ovakav skalp, igračica izmedju 50. i 100. mesta, da počne da "bilivuje". Ne fali joj ništa spec od udaraca, sad je sve u glavi

Edited by Garnirung
Link to comment

Sta god da uradi ova klinka trebalo je i protiv Ruskinja da igra jer ona nema puno prilika da se oproba protiv igracica koje su daleko ispred nje na WTA listi. Da nisu odrobovali imenu Ane Ivanovic u proslom kolu sada bi Jovanovska bila mentalno spremnija za ovakve meceve. Inace, sad je prvi put gledam i prvi utisak mi je da bi trebalo malo da poboljsa fitnes. Ima sve udarce, prvi servis joj je odlican za nivo zenskog tenisa, a glava i iskustvo ce doci sa mecevima. Jedino u kretanju ozbiljno kaska za igracicama iz prve klase.

Link to comment
Sta god da uradi ova klinka trebalo je i protiv Ruskinja da igra jer ona nema puno prilika da se oproba protiv igracica koje su daleko ispred nje na WTA listi. Da nisu odrobovali imenu Ane Ivanovic u proslom kolu sada bi Jovanovska bila mentalno spremnija za ovakve meceve. Inace, sad je prvi put gledam i prvi utisak mi je da bi trebalo malo da poboljsa fitnes. Ima sve udarce, prvi servis joj je odlican za nivo zenskog tenisa, a glava i iskustvo ce doci sa mecevima. Jedino u kretanju ozbiljno kaska za igracicama iz prve klase.
To si u pravu. Moguće je da nema kinte za dobijanje vajld karti na nekim jačim turnirima.I ne da se cura.... skinula je brdo gem i brejk poena
Link to comment

Boca "ostavila srce na terenu" :Hail: Elem, i sama priznade da su počeli da je hvataju grčevi. Dakle, samo malo više kondicije i biće to bombona.

Link to comment
  • 2 months later...

Mlađi Đoković dobio šansu da bude uz Dejvis kup reprezentaciju Srbije. Obradović: Zovem samo tenisere koji osećaju nacionalnu pripadnostMy link

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...