Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Sami igraci su u intervjuima bar 5 puta govorili kako je Dejvis kup drugacije takmicenje i da je dopusteno navijanje, da se to slobodno cini i da to njima odgovara, samo da se cuti u toku poena. To naravno ne opravdava napusavanje publike, kreveljenje i koromanisanje.Organizacija je jedan jad i ako se ovako nastavi ocekujem da ce finale vise liciti na satru sa ibarske magistrale nego na sportski dogadjaj sve sa Miletom Kiticem sa razglasa. 

Link to comment
Zahvaljujuci Novaku je Srbija prvi put usla u 1/4 finale DC, a ja sam prvi put u zivotu navijao protiv nase reprezentacije u bilo kom sportu. Svaka cast.
I kod mene isti slucaj.
Link to comment
klik!Na ovakvo pisanije mogu samo da :isuse::isuse: :isuse: P.S. Nisam uspeo da tokom prenosa vidim Djokovic Srdjana nigde, valjda je bio u redakciji Politike i pomagao da se sastavi :isuse: :isuse: :isuse:
Link to comment

:lol:To je tom Andjelicu vec neznamkoji takav tekst po redu. U jednom od prethodnih tekstova (neki grand slam je bio u pitanju) doticni se pitao kako ce Djokovic "na strasnom mestu postojati".Ocekujem sledeci tekst u desetercu.

Link to comment
E ovako ne bi trebalo da govoriš na konferenciji - kroz smeh je Novak Đoković savetovao mladog 14-godišnjeg Nikolu Milojevića, sastavnog člana Dejvis kup reprezentacije Srbije.Milojevic_Nikola_Fiche.jpg- Ovde dođem samo kada želim da se odmorim od svega i dobro provedem, kroz smeh je otkrio još uvek pomalo stidljivi 14-godišnji Nikola
Šta reći sirotom detetu-svetskom putniku, osim "Marš u pizdu materinu!!!" :) Edited by Filipenko
Link to comment
  • 2 weeks later...
Definitivno u Splitu se igra.
Nesto razmisljam o teorijama zavere i zakulisnim radnjama... Mozda su ovi nasi digli kuku i motiku protiv Splita bas da bi navukli Hrvate da se tamo i igra, da budu domacini pod vecim pritiskom publike i jos uz to da se to vodi kao visokorizican duel... Taktika :s_d:
Link to comment
  • 4 weeks later...

Svaka čast Jeleni, ali se bojim da će opet biti slična priča kao sa Ruskinjama. Pri čemu, zbog Jelenine povrede, i taj drugi poen je pod znakom pitanja.

Link to comment

A jel bilo neko objašnjenje, zašto šljaka u Areni? Jel to kao bilo jeftinije od neke tvrdje ili je to neko izabrao kao bolju podlogu za naše?Ako se već znalo da Ana neće igrati, par nedelja ranije, mogli su da stave neku bržu podlogu, bar da se JJ ne umara bambadava. Nije da su Slovakinje neke nevidjene udaračice, pa da treba d ih štopujemo šljakom

Link to comment
A jel bilo neko objašnjenje, zašto šljaka u Areni? Jel to kao bilo jeftinije od neke tvrdje ili je to neko izabrao kao bolju podlogu za naše?Ako se već znalo da Ana neće igrati, par nedelja ranije, mogli su da stave neku bržu podlogu, bar da se JJ ne umara bambadava. Nije da su Slovakinje neke nevidjene udaračice, pa da treba d ih štopujemo šljakom
Nisam čuo ni za kakvo objašnjenje. Nisam stekao utisak ni da je Bojana neko kome baš izuzetno odgovara šljaka, ali se zna da ne odgovara Hantuhovoj. Izgleda da je to bio pogrešan rezon, ako su se time rukovodili.
Link to comment
Nisam čuo ni za kakvo objašnjenje. Nisam stekao utisak ni da je Bojana neko kome baš izuzetno odgovara šljaka, ali se zna da ne odgovara Hantuhovoj. Izgleda da je to bio pogrešan rezon, ako su se time rukovodili.
Ne znam, malo mi nerezonski. Znalo se da ćemo da idemo na "hail mary" iliti JJ dobije oba singla, pa se onda desi nešto, pa dobijemo i dubl...Kad je već takva taktika, daj onda bar da se ne troši bezveze. Bonus što, malo listajući u glavi, jedino kod sestara W. se vidi velika razlika u kvalitetu igre, u odnosu na brže podloge. Ok, ima igračica kojima više leži jedna, drugima druga podloga, ali u proseku nije odlučujuća. Zato sam i pomislio da su ovi iz saveza išli na jeftiniju varijantuJebo me Čelzi, ova malecka odra Ribarikovu sa 6:1 u prvom setu Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...