Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Imali smo vise srece nego pameti u ova tri dana. Isner i Kveri su u strasnoj formi i odigrali su maksimalno dobro s obzirom da se igralo na ovoj plazi od terena a da oni retko vide sljaku. Novaku treba dekretom zabraniti da igra u Beogradu.
Ако се не варам, шљака у дворани је потпуно десета ствар у односу на ону напољу. Требало би да је бржа, али си лепо приметио да је у нашој изведби више личила на плажу.
Link to comment
jebi ga... bice bolje sledeci put. vazno je da smo jos jednom dokazali moralnu superiornost americke nacije.
Наравно, биће их све више таквих моралних. Вероватно је то повезано и са тобом.Ужас, од атмосфере до начина игре али то постаје, изгледа, константа.
Link to comment
Da li je moguće da mi moramo da odaberemo najružniju varijantu šljake da bismo na jedvijajuće jedvite jade izbacili drugu postavu američkih tenisera, ne računajući dubl? Pa šta bi bilo da su blagoizvoleli doći Rodik i Blejk?
Bilo bi mnogo lakše, jer je pomenuti dvojac u očajnoj formi.
Link to comment
Прилично неукусно, ако смем да приметим.
Pokušavam konačno postati pravi PPPajlija i zaraditi neki warn ili ban na sportu, nadam se da si raportirao.
Link to comment

Samo da kazem nesto o Isneru, s obzirom da sam dobro upoznat sa njegovom karijerom jer je decko rodjen i odrastao na 50 milja od grada u kome zivim. Za razliku od velike vecine profesionalnih tenisera danas, on je isao na college i tamo odigrao pune 4 godine. To mu je ovog vikenda IMO nevidjeno pomoglo zbog 2 glavna iskustva koja je stekao kao NCAA college tennis igrac: navikao je da igra tenis kao timski sport i takodje je tu navikao je da sa svojim timom ide na gostovanja, znaci da redovno igra pred publikom koja mu nije naklonjena i koja ce zdusno da navija za one druge. Takodje mislim da je Amerikancima otkaz prvog tima dosao kao blagoslov jer su mogli da pozovu 2 igraca koji su mladi, zeljni dokazivanja, i u boljoj formi nego Blake i Rodcock™. Zato su dali sve od sebe i propisno namucili Novaka. Cenim da bi primadoni kao sto je Rodcock™ smetalo sve, od podloge do neprijateljski raspolozene publike i da bi ga Novak danas ladno slistio sa 3-0.

Link to comment
Da li je moguće da mi moramo da odaberemo najružniju varijantu šljake da bismo na jedvijajuće jedvite jade izbacili drugu postavu američkih tenisera, ne računajući dubl? Pa šta bi bilo da su blagoizvoleli doći Rodik i Blejk?
:lol: Ne se brukaj, sto bi rekli ovi moji Bujanovcani. Od ove dvojice je trebalo deset puta vise strahovati nego od Rodika koji je dugo bio povredjen + je u ocajnoj formi i Blejka koji bi ovde upisao dva poraza da ne trepne. Sljaka je logican izbor kad igras kuci protiv Amera jer oni gotovo da i ne treniraju na sljaci a igraju samo kad moraju. Ne verujem da bi se bilo ko drugi, osim mozda Australijanaca, odlucio da kuci protiv njih igra na nekoj drugoj podlozi. S druge strane, Novak ocajno igra u Beogradu jer ga vise zanima da komunicira™ sa publikom nego da razmislja o tome sta igra. Da se ovo igralo u SAD u ovoj istoj postavi i na bilo kojoj podlozi Novak bi upisao dva puta po 3:0. S tim sto bismo izgubili sa 3:2, ali to je druga prica. :D
Link to comment
misliš da dijaspora ne bi stvorila 1 atmosferu kao u Areni??
Verovali ili ne da se okrsaj USA vs Serbia igrao ovde, igrali bi bas u Greensboro (North Carolina), Isnerovom rodnom gradu ;) I opet verovali ili ne, bas tamo, kao i u Charlotte-u koji je na 2 sata voznje kolima i Roanoke-u (Virginia) koji je isto na 2 sata kolima ima relativno veliki broj Srba. Naravno, mnogo manji nego recimo u Chicagu, NY, ili Pittsburghu, ali opet dovoljno velik da postoje crkve, klubovi, radnje, etc.. S obzirom da tu diasporu cine oni koji su se ovde doselili 90ih, cenim da bi sigurno stvorili 1 atmosferu kakva se bar ovde retko vidja <_<
Link to comment
Pokušavam konačno postati pravi PPPajlija i zaraditi neki warn ili ban na sportu, nadam se da si raportirao.
Њах, мрзело ме.
Link to comment

Zahvaljujuci Novaku je Srbija prvi put usla u 1/4 finale DC, a ja sam prvi put u zivotu navijao protiv nase reprezentacije u bilo kom sportu. Svaka cast.

Link to comment

BTW,Radio sam neku emisiju gde je kod Voje Nedeljkovica bio gost Viskovic i poceli su o publici...Visko je rekao da i sam teniska federacija "gura i dozvoljava" malo slobodnije ponasanje publike, jer se igra za reprezentaciju i to daje novi smek.Ali takodje je rekao da svi igraci to znaju i spremni su na to i nema nesporazuma oko toga.Naravno da napomenem cela prica se odvijala u cetvrtak ;)

Link to comment
nesto mi govori da ce topic o mecu 1/4-finala davis cupa izmedju :s_c: i :s_u: biti smesten na "sport na decu".
mec ce proci relativno nezapazeno, jer ce biti u senci naseg velikog uspeha u jar-u
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...