Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Ljupki odnos izmedju Njoleta i publike je bio dirljiv :wub: .
ne seri. sasvim je normalno da se igrac dere na publiku, da istu psuje i vredja, te da od nje ocekuje da se na svaki njegov mig automatski dovede u stanje katatonije.
Link to comment

Lepo sto je Janko pohvalio Isnera. Na terenu je bio 11 sati u tri dana.Koga ce da savetuje Nikola Pilic u sledecem mecu? ^_^

Edited by Takeshi
Link to comment

samo da cestitam ikaru, venomu i clever bastardu. vasi momci su se sjajno borili, pokazali 1 karakter, ali danas svako igra tenis i loptica je okrugla. :P

Link to comment
samo da cestitam ikaru, venomu i clever bastardu. vasi momci su se sjajno borili, pokazali 1 karakter, ali danas svako igra tenis i loptica je okrugla. :P
jebi ga... bice bolje sledeci put. vazno je da smo jos jednom dokazali moralnu superiornost americke nacije.
Link to comment
jebi ga... bice bolje sledeci put. vazno je da smo jos jednom dokazali moralnu superiornost americke nacije.
slazem se, vi ste moralni pobednici. bez zajebavanja, izner me je odusevio. ovo je verovatno najzanimljiviji mec odigran u srbiji.sto se noleta* tice, slazem se da ume da se sabanise i to ume jako da nervira. sa druge strane, ima svakakvih likova u publici i zbog toga nisam isao da gledam meceve. protiv australije sam pizdeo kakvih sve likova ima. jedan lik mrtav pijan je sve vreme psovao mrtvu austrijsku(!) majku.! :lol:*ovo "nole" samo da bih nervirao ikara :P
Link to comment

Imali smo vise srece nego pameti u ova tri dana. Isner i Kveri su u strasnoj formi i odigrali su maksimalno dobro s obzirom da se igralo na ovoj plazi od terena a da oni retko vide sljaku. Novaku treba dekretom zabraniti da igra u Beogradu.

Link to comment

Da li je moguće da mi moramo da odaberemo najružniju varijantu šljake da bismo na jedvijajuće jedvite jade izbacili drugu postavu američkih tenisera, ne računajući dubl? Pa šta bi bilo da su blagoizvoleli doći Rodik i Blejk?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...