Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

8 hours ago, Jeremija said:

:fantom:

 

 

Kakav danak neiskustvu...

 

Legenda. Kapiram da pogleda sebe u ogledalo i kaze, odlican sam, posveceno se bavim onim cime zelim.. prezadovoljan sam ovim nastupom ...:isuse:

:lolol:

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Šta je Miomir u horoskopu? Posebno me interesuje sedma kuća.

Sad videh da je Devica. Kao da sam znao.

 

A zašto te interesuje njegov potencijalni bračni život stvarno ne znam, ali za to mi treba vreme rođenja.

Edited by Milošica
Link to comment

Pošto u dublu protiv Hrvata nemamo šta da tražimo, a za očekivati je da Đovak ide na Čilića, polufinale će odlučiti drugi singl protiv onog dečka, zaboravih mu prezime. Kapiram da nam je Krajinović tu najbolja opcija, pod uslovom da se ne raspadne pod pritiskom.

Link to comment

Borna Gojo ili Nino Serdarušić, ali veća je šansa da to bude Gojo.

 

Vidim da smo po kvotama prilični favoriti za prolazak dalje, oko 1.4 se vrte.

Edited by Milošica
Link to comment

Svi su oni veliki talenti, samo neostvareni jbg. Imaju najvećeg mogućeg uzora, inspiraciju i mentora pored sebe, to je privilegija kakva se ukazuje jednoj generaciji i posle verovatno nikada, ali previše odricanja je potrebno, bolje je smrdeti tu negde između 50. i 100. mesta i uzeti neku lovu ali da mladost ne trpi.

  • +1 2
Link to comment
Pošto u dublu protiv Hrvata nemamo šta da tražimo, a za očekivati je da Đovak ide na Čilića, polufinale će odlučiti drugi singl protiv onog dečka, zaboravih mu prezime. Kapiram da nam je Krajinović tu najbolja opcija, pod uslovom da se ne raspadne pod pritiskom.
Ne znam, treba neko jače ruke cenim... Gojo je isčekao protiv Sonnega prilično uspešno i mada Duci isto može da upadne u debeo kanal jab igrao na kartu Kecmana koji je svež i željan™

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Pošto sam juče gledala ceo meč Kecman-Kukuškin, rekla bih da mlađani Miomir nema kondicije za još jedan meč. Juče u trećem setu, on, koji nije nešto brz, se kretao kao ja po terenu. Tako da našu sreću treba da tražimo između Lajovića i Krajinovića. Ne znam  kako igra Gojo i da li Lajovićevi tenutno potpuno bezopasni jednoručni bekhendi mogu da mu naude.

S druge strane Krajinović se pod malo jačim pritiskom raspadne na atome. Tako da........ ovo će da bude jako teško za gledanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...