Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

bila sam u ovoj dvorani u kojoj se sada igra

i gostila se lepo u vreme turnira, to bio onaj prvi na kome je henman pobedio kafelnjikova, izraelci organizovali, bilo široko :D

 

moja firma je morala da isprati taj prvo turnir, jer smo radili sve osim grubih građevinskih radova

 

dakle, ja radila ceo enterijer :D

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Jebeš ovaj dejvis u dva seta

Pu

 

Sve smetnem s uma da ti kenjas po ovom vec godinama, a da nikad ne dade argument osim tvoje kuknjave.

 

Mozda se nesto i pojavi, ko zna, od toliko postova valjda ceni shvatiti zašto tako mislils.

Link to comment

i sad gledam na atp sajt da nađem tačno koje je to godine bilo, pogledam iz h2h, vidim 1998, sve ok, ali piše outdoor :isuse:

 

eto, pa ti sad veruj 

Edited by dùda
Link to comment
13 minutes ago, Timmy said:

 

Sve smetnem s uma da ti kenjas po ovom vec godinama, a da nikad ne dade argument osim tvoje kuknjave.

 

Mozda se nesto i pojavi, ko zna, od toliko postova valjda ceni shvatiti zašto tako mislils.

argument je da su upropastili sjajno takmičenje

i ti si jedini kome se to dopada

Link to comment

A ne zna se sta si vise lupio. Da li da je to bilo sjajno takmičenje poslednjih godina. Ili da se svi na svetu slažu sa tvojom praznom kuknjavom.

 

Al neka, kukaj slobodno ako ce ti biti bar malo lakše.

 

Ja ću ponekad da se nasmejem i eto, svi ćemo biti srećni.

Link to comment
5 minutes ago, Timmy said:

A ne zna se sta si vise lupio. Da li da je to bilo sjajno takmičenje poslednjih godina. Ili da se svi na svetu slažu sa tvojom praznom kuknjavom.

 

Al neka, kukaj slobodno ako ce ti biti bar malo lakše.

 

Ja ću ponekad da se nasmejem i eto, svi ćemo biti srećni.

samo se ti smej ako ti je tako lakše u životu

eno ti hjuit šta priča

Link to comment

Hahahaha.  Jebote koliko si smesan..

 

Ali ajde, Jos cu jednom pokušati (mada je najlakše bilo da ti kažem pročitaj šta je sve Novak pričao na temu, al da ne budem kao ti).

 

DC takmičenje je poslednjih godina skroz izgubilo na popularnosti. Najbolji igrači nisu igrali, publika nije dolazila (osim na finala i ev polufinala), televizije smanjile ili prestale da otkupljuju i emituju (npr u poslednje 3 godine u Srbiji, teniskoj veleseli, nije prenoseno finale DC, dok se skoro svi turniri 250 prenose).

 

Al naravno, ovo su činjenice koje tebi i sličnima nisu bitne. Vec samo neka stara emocija prema nečemu što je nekad nešto predstavljalo.

 

Mnogi teniseri su pričali da im je teško da igraju, pa su navodili: veliki broj termina godišnje (4x). Cesto odmah posle ili malo pre nekih bitnih turnira. Često promene podloge u sred sezone druge (tipa u sred betona, neko ubaci seljaku - sto je smrt za tenisere). Pa na sve to 3 dobijena seta...

 

I na kraju dodje neki foruđas koji npr nije u zivotu odigrao na 3 seta i ne zna kako je tako dušu ispustiti ili neki Hjuit ili Mek koji pamte svoju mladost i sve lepo iz nje pa idealizuje DC tj pamte ga od pre 20 godina.

 

Realnost je drugačija, ovaj put vas je stigla pa vam je samo ostala prazna i setna kuknjava.

 

A ti slobodno nastavi, povremeno ću reagovati, a ponekad ignorisati.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...