Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Svaka čast, bio si u pravu, ali tragično je to da ga Nolo uopšte nije pobedio no se Ruja samoubio... Dok je mogao da igra, Djoker je izgledao patetično na terenu sa svojim tenisom level: "rekreativac, stariji senior".

 

Sent from my SM-N910C

Edited by Max Morlock
Link to comment

Svaka čast, bio si u pravu, ali tragično je to da ga Nolo uopšte nije pobedio no se Ruja samoubio... Dok je mogao da igra, Djoker je izgledao patetično na terenu sa svojim tenisom level: "rekreativac, stariji senior".

 

Sent from my SM-N910C

+1

očajno je igrao novak

 

ne znam šta on misli sa ovom igrom, ali to nije ni za top 50 i to sam još blaga

 

to povlačenje pozadi na tribine sve više i više je uočljivo, a to ponajviše govori o gubitku samopouzdanja

Link to comment

+1

očajno je igrao novak

 

ne znam šta on misli sa ovom igrom, ali to nije ni za top 50 i to sam još blaga

 

to povlačenje pozadi na tribine sve više i više je uočljivo, a to ponajviše govori o gubitku samopouzdanja

Delimično sam gledala meč sa Rusom, jer treba izdržati i gledati to u kontinuitetu. Porpuno razumem publiku u Nišu, koja je sedela i u neverici posmatrala meč.

Ako je neko i mislio prošle godine da se Nole malo opustio i da će se vratiti u staru formu samo da pucne prstima, sada je očigledno da se grdno prevario.

 

Kakvo bre samopouzdanje njemu treba da igra protiv annonimnog igrača koji u životu nije igrao meč na tri dobijena seta. Lepo se vidi da Novak nema kretanje, da nema preciznost u udarcima, da uopšte više ne razmišlja dok igra. Servis je još gori nego pre 15 dana. Tuga jedna.

Link to comment

Kakvo bre samopouzdanje njemu treba da igra protiv annonimnog igrača koji u životu nije igrao meč na tri dobijena seta. Lepo se vidi da Novak nema kretanje, da nema preciznost u udarcima, da uopšte više ne razmišlja dok igra. Servis je još gori nego pre 15 dana. Tuga jedna.

naravno, sve se slažem, sve je užasno

 

ali mene valjda najviše nervira to povlačenje unazad, odnosno činjenica da do dopušta svakome ko sa njim prebaci 3x preko mreže  :isuse:

pa jbt, udri tu lopticu pa šta bude

i da, servis je loš da gori teško može da bude

 

jbt, kad vidim onog federera koji ne odstupa od osnovne, pa po cenu i da izgubi poen, ne znam šta da kažem

tačno ću pod stare dane da postanem njegov navijač

Link to comment

Najpateticnije su one eksplozije radosti nakon sto opali neki viner posle duzeg poena. Bilo je sinoc nekoliko takvih situacija. OK, normalno je da te spuca odusevljenje posle duze razmene i da ga proslavis, ali brate mili... Igras DK, kod kuce, protiv anonimusa, igras kao rekreativac i gubis. Stegni pesnicu i poraduj se u sebi dok ne zaigras kako treba, nemoj dodatno da se blamiras.

Edited by Malvo
Link to comment

Da, to je _zaista_ bilo tužno i iritantno u isto vreme... Proslavljao je vinere kao da je u 5. setu finala sa Rodžerom na W ili Rafom na RG... ili Endijem na WTF... :wicked:

 

Gledam ga sinoć i liči mi na starog Novaka...

 

...iz Umaga, cca 2006...

 

 

Sent from my ZP990+

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...