Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

koliko je represtacija ostalo za to vreme u svetskoj grupi. cak su i spanci ispali u jednom trenutku. ako je mali broj onda je to lep rezultat.

Link to comment

Moja poenta je da je to nebitno takmicenje u odnosu na ostale u tenisu. Uzeli smo jedan trofej, dosta nam je :) Mnogo bih vise voleo da se Novak posveti samo turnirima. I OI naravno.

Link to comment

Neko je predlagao jednom u 4 godine, kao SP u fudbalu, grupe i sve to. To bi bilo super

 

I kako bi onda ljudi u Srbiji imali mogućnost da vide Đokovića uživo?

 

Sve te ideje sa turnirima su po meni apsolutni bullshit. A riješenje je jednostavno, smanjiti svjetsku grupu na 8 timova i izbaciti jedno kolo, ili napraviti takmičenje koje će trajati dvije godine i imati dva termina godišnje.

Link to comment

Treba. Јоs bolje prilagoditi format. Nesto tipa od dve nedelje godisnje. Ovo sa 4 kola je apsolutna glupost.

 

Bez uvrede, ali glupost je taj predlog. :) Dejvis kup je odličan takav kakav je i ne treba ništa dirati.

Link to comment

Pa zasto onda najbolji igraci godinama izbegavaju ovo takmicenje?

 

Najbolji igrači, Federer? To je njegova lična stvar. Novak igra, Marej igra, Berdih, Ferer, Nišikori, Vavrinka i tako dalje.

 

I svi se slazu da nesto treba menjati. Samo ti tvrdis suprotno. I onda ja pricam gluposti.

 

Koji svi, misliš ovde na forumu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...