Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

kako se izvuče raoniKa već od polovine petog seta je bio na konopcimaa što ništa od finala ?pa ako povedu gastarbajteri sa 2:1, a što je realno, nole dobija miloša (koji je crk'o danas) a janko pospišila koji će morati da igra tri dana za redom

Link to comment
Ma janko ne može nikoga dobiti.A i pitanje je da li će se Đovaku igrati u nedeljuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
A što Janko ne može nikog da dobije?! Evo sad zamalo boljeg igrača od sebe, Pospišil ne bi trebao da bude problem...Novak ni ne mora da igra u nedelju, može do 5. meča sve da se reši... Sutra dubl rešava mnogo toga...
Link to comment

Novak igra prvi u nedelju, tako da mora da igra kako god okrenešA pogledaj koliko je mečeva Janko dobio ove godineПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

Permutovao sam, po difoltu sam Novaka stavio u 5. meč... Svejedno, Janko i da nije dobio nijedan meč ove sezone ne sme da ima problem sa Pospisilom...Dubl će biti zanimljiv - Nestor protiv Zimonjića... :0.6:

Link to comment
Dudo, nemoj takav pesimizam.Mislim da ni Džankela, ni Novak neće imati većih problema u nedelju.
nije pesimizam, mislim samo da sam realnakad se pospišil (na sreću našu pred sam kraj meča) malo sabrao i počeo da napada, nije to izgledalo baš veseloono, nije da mislim da je rao neki bauk za noleta na šljaci, ali ovo ipak nisu normalne okolnosti, tj džet leg i sve ostalomislim da je bitno da ga zaustavi na početku, jer će rao krenuti u fazonu blic kriga jer u dugačkom meču su mu male šanse
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...