Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Niko ne tvrdi da on neće moći da se pomeri idućih dva meseca. Ono što predstavlja realnu opasnost je da će pauza i netreniranje nekih dvadesetak dana uticati na njegov performans na RG, pa će umesto da ravnopravno igra sa Rafom a ostale dere kao panzer divizija igrati neizvesne mečeve sa Tsongom, Sepijem ili Monakom a od Rafe gubiti "easy like sunday morning"...pri tom mi se kao njegovom velikom fanu savršeno fućka i za MC i za Madrid i za Rim. RG je jedino što je bitno u idućih dva i po meseca.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
“I was planning to play Monte Carlo. I live there and train there, so it feels like a home tournament to me. I’m going to do everything in my power to recover for that tournament. How realistic it is, to be honest, I don’t know.”
ako on jos razmislja o mc-u, ja se ne sekiram :fantom:
Link to comment
Douglas Robson ‏@dougrobson 1hWord from #Djokovic camp is that ankle appears to be not that bad but he has yet to have an MRI, which will be tonight or tmrw. #atp #tennis
Ovo već bolje zvuči :)
Link to comment

ja sam se bojao u početku jer sam jednom na malom fudbalu polomio u padu ruku (zglob kod pulsa), nastavio da igram sat vremena normalno i tek 2-3 sata kad sam se ohladio shvatio sam da nešto nije u redu kad ne mogu da koristim ruku nikako :isuse:u gipsu mesec danaali ja nisam imao fizioterapeuta ni lekara pored terena, a noga je uvek ipak indikativnija

Link to comment
09. 04. 2013. · Najbolji teniser sveta završio je jutros sve neophodne preglede koji su pokazali da nema značajnog oštećenja ligamenata ni kapsule zgloba, već je reč o jakom nategnuću zglobnih struktura koje osim propisane terapije zahteva i strogo mirovanje narednih dana.U zavisnosti od toka oporavka biće doneta odluka o Noletovom učešću na prvom narednom turniru u Monte Karlu.
Link to comment
ja sam se bojao u početku jer sam jednom na malom fudbalu polomio u padu ruku (zglob kod pulsa), nastavio da igram sat vremena normalno i tek 2-3 sata kad sam se ohladio shvatio sam da nešto nije u redu kad ne mogu da koristim ruku nikako :isuse:u gipsu mesec danaali ja nisam imao fizioterapeuta ni lekara pored terena, a noga je uvek ipak indikativnija
Ne bi bila da uzmeš da hodaš na rukama ;)
Link to comment

sve ce to biti oketnista alarmantnovaljda svi znate da je nole malo hipohondar, plus je vizuelno dramaticno videti veliki otok, a on se moze javiti i kad je povreda minorna

Link to comment
  • 2 weeks later...

it's never easy :fantom:sad kad jovanovska i bartel krenu da biju po lopticama :) steta sto igraju kad i novak i motogp.. bravo anci :0.6:

Edited by Takanohana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...