Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Gubim volju za gledanjem ovoga..Kapiram ja da smo mi mala zemlja da bi bili velesila..ali zar stvarno nemamo nekog ozbiljnijeg lika od ovog Bozoljca..ne deluje mi kao neko ko se previse namucio u zivotu ili zna kako se stize do uspeha.

Link to comment

Zimonjic je mnogo gori od Bozoljca danas. Vec je izgubio 3 od 4 svoja servisa. Kada je uopste Zimonjic dobio dubl poslednji put u Davis Cupu?

Link to comment

Ne znam šta ste očekivali ovde. Češki dubl je posle braće Brajen najjači u ovom takmičenju, imaju skor 12-1 otkako igraju zajedno i za sve, osim ovdašnjih kladionica, oni su bili apsolutni favoriti u ovom meču.

Link to comment
Ne znam šta ste očekivali ovde. Češki dubl je posle braće Brajen najjači u ovom takmičenju, imaju skor 12-1 otkako igraju zajedno i za sve, osim ovdašnjih kladionica, oni su bili apsolutni favoriti u ovom meču.
Plus je naš dubl prilično prosečan, ne znam statistiku, ali rekao bih da mnogo češće gubi nego što dobija :)
Link to comment

Ameri na dobrom putu da skinu još jedan skalp na šljaci. Teoretski, može da se desi da sva četiri meča igraju na šljaci u gostima, ako očekivano dobiju Španci i onda manje očekivano dođu do finala sa Argentinom.Višković naravno za to vrijeme non stop ponavlja kako bi Amerikanci bili domaćini iako su ih prošle godine Lopez i Ferer isprašili u Teksasu na domaćem terenu Endija Rodika.

Link to comment
Plus je naš dubl prilično prosečan, ne znam statistiku, ali rekao bih da mnogo češće gubi nego što dobija :)
Slazem se da je Zimonjicev ucinak u reprezentaciji precenjen, em sto smo retko kad mogli racunati na poen u dublu, em sto je cesto on bio slabiji clan dubla.Posto Novak od finala 2010. nije dobio singl mec u DC to sto Janko i Vica obezbedjuju opstanak drugu godinu uzastopno je sasvim lep rezultat i ovo sto pruzaju ovih dana ne treba previse da nervira, posto ovo sto Janko danas radi jeste malo da covek popizdi.Da li ce Novak biti prvi aktivni zdravi teniser (sportista) koji u vreme dok reprezentacija ciji je clan igra na jednom mestu, sedi na tribinama i posmatra drugi mec. Mislim, ok je bolestan je, umoran, ne uklapa mu se u kalendar, mrzi ga da se cima do Praga, ali koji ce moj na tribinama meca Fra-USA?
Link to comment

da malo snimi iznera ;) . biće dugonja gadna koska na sledećim šljakastim turnirima.inače, slažem se da je malo bzvz spram kamarada iz repke

Link to comment
Da li ce Novak biti prvi aktivni zdravi teniser (sportista) koji u vreme dok reprezentacija ciji je clan igra na jednom mestu, sedi na tribinama i posmatra drugi mec. Mislim, ok je bolestan je, umoran, ne uklapa mu se u kalendar, mrzi ga da se cima do Praga, ali koji ce moj na tribinama meca Fra-USA?
Verovatno da živi na 10 minuta od tog stadiona, plus vrlo bitan turnir koji će se igrati na istom tom terenu počinje za nedelju dana, sasvim logično. Inače gledao je Janka, ako je baš bitno :)http://www.whosay.com/novakdjokovic/photos/155936
Link to comment
  • 2 weeks later...

Možda Nemice ne prodju Australijanke u plej ofu za svetsku grupu, ali imaju ubedljivo najsimpatičniji timPicture_33.pngna slici fali Kerber umesto Lisicki, Gronefeld se švercuje kao dubl specijalista

Link to comment

Ana i La Roux zasad igraju zanimljiviji meč od prethodnog. I tenis je bolji :isuse: povlačim gore navedeno posle 7. gema

Edited by Garnirung
Link to comment

posto sam u moskvi i dobri ljudi mi kupise karte, gledao sam anu i jelenu. utisak je da je par kuznjecova-ana mnogo kvalitetniji od jelene i nastjeboba zivojinovic ima 130kg i odlazi u nepoznatom pravcu pri rezultatu 5-4 - koji moj je dolazio uoposte u moskvu yucky.gifkrstic [kosarkas] se grcio svo vreme na krininalinim stolicama u dvorani. stolice odgovaraju za dvoranu u vijetnamu, nikako u rusijiteren ocajan, tokom pauze izlaze "tabadzije" da poprave situaciju. russians nisu mogli da smisle nista pametnije od 5-6 momaka koji tapkaju po terenu da izglade neravninepo svemu sudeci sutra ce odlucivati parovi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...