Jump to content
IGNORED

Linkovi za gubljenje vremena


Vesna

Recommended Posts

Pa gde je zabava u tačnom lociranju preko gmapa? Izgubi skroz karakter igre i osećam se kao sekretarica kojoj je šef naredio da na mapi nađe neku firmu gde treba da ide kombi sa robom.

Link to comment
  • Replies 521
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    24

  • mlatko

    22

  • Mr.Mxyzptlk

    18

  • aram

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa gde je zabava u tačnom lociranju preko gmapa? Izgubi skroz karakter igre i osećam se kao sekretarica kojoj je šef naredio da na mapi nađe neku firmu gde treba da ide kombi sa robom.
Pa da, to sam i ja shvatio, posle jedno 2 sata bačenih. Glupo je do zla boga.Jednom sam pola sata tražio neku kafanu u Brazilu :isuse:Onda sam shvatio da to baš i nije nejbolji način da izgubiš vreme.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Pa gde je zabava u tačnom lociranju preko gmapa? Izgubi skroz karakter igre i osećam se kao sekretarica kojoj je šef naredio da na mapi nađe neku firmu gde treba da ide kombi sa robom.
tek sad vidim ovo...pa u cemu je fazon jbt, valjda je fora da imas i promasaje od 10.000 kilometara :isuse:
Link to comment
do kog levela si stigao?
Miš je crko, touchpad se izlizao, a nemam više ni otiske prstiju. Ne znam koji je to nivo.
tek sad vidim ovo...pa u cemu je fazon jbt, valjda je fora da imas i promasaje od 10.000 kilometara :isuse:
Pa da, zato se i zove "guess", a ne "locate".
Link to comment

Zezao sam se nesto u flashu i napravio sam neke dve igrice za bratanicu da joj pomognu u ucenju nekih stvari iz geografije. U prvj igrici se pogadja drzava oznacena na karti, njena zastava i glavni grad a u drugoj igrici se pogadjaju gradovi, reke, planine, prepoznavanje sa slika... sa prostora bivse SFRJ. Mozda nekom i bude zanimljivo. Na linku je rar sa dva exe fajla http://speedy.sh/UYmVV/Jana.rar

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...