Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ako već planirate da je deponujete ili PiZdite, bolje je spojite sa ovom.http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=3819Inače, smatram da je diskutovanje o 9/11 na deponiji, i diskutovanje o tome na način na koji Indy radi čist bezobrazluk.

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Pa da su ga stavili na Deponiju, ili PZD, gde spada, sigurno bih ga zaobisao.Uglavnom, niko ko ima vise od pola mozga nije saglasan sa konspiracionistima, ni na ovom forumu, ni inace.Ali, hvala vam za ekspresno popunjavanje Ignore Liste (premda ponekad zabavnim) moronima.
Aha. A kako gradjevina od chelika padne brzinom slobodnog pada, usled pozhara?
Link to comment
Ako već planirate da je deponujete ili PiZdite, bolje je spojite sa ovom.http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=3819Inače, smatram da je diskutovanje o 9/11 na deponiji, i diskutovanje o tome na način na koji Indy radi čist bezobrazluk.
Chista nemoc. Nemoc nije bezobrazluk.
Link to comment

Ova tema je zaista univerzalan 4rumski lakmus-papir.Citas ljude na drugim temama, mnogi ti se ucine i pametni - ovde se sve sumnje i iluzije definitivno razveju u finu prashinu. Odvoje se razumni od nerazumnih kao kroz sito.Nema razuma u Vernika.

Link to comment
Ova tema je zaista univerzalan 4rumski lakmus-papir.Citas ljude na drugim temama, mnogi ti se ucine i pametni - ovde se sve sumnje i iluzije definitivno razveju u finu prashinu. Odvoje se razumni od nerazumnih kao kroz sito.Nema razuma u Vernika.
Mene više zanima da li je bespogovorno prihvatanje zvaničnih verzija™ selektivno, ili se odnosi na sve?
Link to comment
Uglavnom, niko ko ima vise od pola mozga nije saglasan sa konspiracionistima, ni na ovom forumu, ni inace.Ali, hvala vam za ekspresno popunjavanje Ignore Liste (premda ponekad zabavnim) moronima.
Ma nemas frke. Count me in ;) Ali to te ne cini nista manje ljaljanom, samo da znas :D
Link to comment

Ne znam kako se neko usuđuje da nekog nazove apametnim, a brani stav da se tog dana desilo ovo. Ako to linkovano nije prkošenje logici i uvreda zdravog razuma, ja ne znam šta jeste.

Edited by Conspirator
Link to comment
Ne znam kako se neko usuđuje da nekog nazove apametnim, a brani stav da se tog dana desilo ovo. Ako to linkovano nije prkošenje logici i uvreda zdravog razuma, ja ne znam šta jeste.
O boze.
Link to comment

Besomučnim kovotovanjem sebe ću definitivno postići jednu od ove dve stvari: dobiti odgovor ili saznati da sam na ignoru svim ljubiteljima zvaničnih verzija.

Mene više zanima da li je bespogovorno prihvatanje zvaničnih verzija™ selektivno, ili se odnosi na sve?
Link to comment
O boze.
Pa nemoj sad "O bože". Ti si inteligentan i ti si ovo progutao. Objasni mi kako?Kada ovo svedemo na proste događaje koji su se ređali tog dana, dolazimo do niza neverovatnih slučajnosti. Kada se u jednom danu desi toliko slučajnosti na gomili ja onda sasvim opravdano mogu da napišem je zvanična verzija bullshit. Pri tom, ne pokazujem prstom na počinioce, ali je sasvim logično da su počinioci imali (at least) obilatu logističku pomoć iznutra.I da, upravo ste vi ti koji pokazuju slepilo uporedivo sa verskim. Edited by Conspirator
Link to comment
Aha. A kako gradjevina od chelika padne brzinom slobodnog pada, usled pozhara?
Majčica Zemlja ju zove sebi, ahooj.Ima li koja vruća teorija za United Airlines 93?
Link to comment
Besomučnim kovotovanjem sebe ću definitivno postići jednu od ove dve stvari: dobiti odgovor ili saznati da sam na ignoru svim ljubiteljima zvaničnih verzija.
Evo, da se uredno zapišem da ne vjerujem ni u Garrisonov 'back, and to the left, back, and to the left, baaack...and to the left', + grassy knoll. Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...