Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

sad, zavisi šta podrazumevaš pod top GC kandidatima. Porte na ovoj trci to jeste, bar tako za sada izgleda. ovo je zapravo prvi put da on vozi GT za sebe, sa dobrom, planiranom pripremom i ekipom koja radi za njega. pre će biti da ne pripada prvom ešelonu GT favorita nego da pripada, ali ja mislim da ne možemo o tome ljudski da sudimo pre kraja ove trke.

Link to comment

ja za startne liste (i štošta drugo) idem na cyclingfever.com. a ima i na cyclingnews.com, npr. (kucam sa telefona, nezgodno mi da linkujem)

Link to comment

Odgledao snimak etape. Moram priznati da mi nije bas najjasnije da se timovi ovako raspadnu na cetvrtoj etapi i to na brdu trece kategorije.

Sto je odustao Talanski?

Link to comment

inače, živo me zanima kako će sutrašnja etapa da izgleda posle ovoga danas. osim Mika Rodžersa i donekle Krojcigera, Sakso se i nije pretrgao danas. mogli bi da testiraju Astanu ako se Alberto bude dobro osećao.

 

mene je zapravo najviše iznenadila ovako rana agresivnost Astane. očekivao sam da će da budu ispod radara dok se Aru ne dovede sasvim u top formu. mož biti da su pržili konkurenciju pričama o njegovom zdravlju, nespremnosti i sl.

Edited by malkin
Link to comment

Moglo bi da bude zanimljivo sutra. Cilj je na brdu druge kategorije, koje je ne narocito strmo, ali zato dugo skoro 20km.

Link to comment

bravo Polanc, odlična pobeda. drago mi i zbog Lamprea.

fino se zakuvalo, sad će Sakso morati da čuva majicu, a Astana deluje baš jako i pametno voze. biće baš zanimljivo.

Link to comment

Kontador danas napravio dobar posao za Arua. Fino su se drzali Aru i Port kod Kontadorovog napada. Hoce li Saxo poklanjati roze majicu koliko sutra?

Link to comment

sutra će sprinterske ekipe da kontrolišu beg, sumnjam da će Sakso morati da radi na čuvanju majice. prekosutra će biti zanimljivije u tom smislu, zgodna etapa da beg pobedi, zavisiće dosta od sastava, tj. koga Sakso pusti u beg.

Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...