Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Kreuziger ce biti ovogodisnji Arroyo?

Bilo bi, hmm, zanimljivo da Kreuziger osvoji Giro, a onda 10 dana kasnije mu oduzmu to i dodjele drugoplasiranom Contadoru :D

Link to comment

ja malopre stigo kuci i nista mi nije jasno :D

 

kontador vuce, aru iza njega, nidje radnika a na pedes i kusur kilometara do kraja  :lolol:

Link to comment

Bravo momak, tako se vozi. Za vozača od 22 godine, ovo je enorman uspeh, pogotovo kada je praktično sam odbranio na spustu grupu od 15-20 vozača.

Link to comment

Odlican Formolo, svaka cast!

Uvijek mi je zabavno kad se vozaci raduju misleci da su pobjedili, kao Clarke danas. Ne bih rekao da se radovao zbog roze majice, vidi se kad mu Visconti kaze da nije prvi kako se hvata za glavu :lol:

 

No, svaka cast i njemu [i uopte, Orica odlicna].

Link to comment

Dobra etapa za rasplet trke. Već nakon četiri etape su se tri favorita definisala i biće lakše da se ide u beg zbog već sada velike razlike između vrha generalnog plasmana i većine vozača. Giro je dosta izgubio na kvalitetu ekipa ove sezone zbog prijave Contadora još krajem prošle godine. Niko sem Arua nema kapacitet da bude top GC vozač od ovogodišnjih takmičara (dobri su Uran i Porte, ali to nije to). Nekako imam utisak da je prošlogodišnji Giro bio kvalitetniji.

 

Vrlo dobro izdanje Astane, ostaje da se vidi koliko će ih ovaj snažni voz košatati kako vreme odmiče.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...