Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

imamo 6 ekipa za sada u ligi. ajde Posrbice, zoki, Garnirunže, Tolaa, San Epifanio, panta rhei... nemojte da moram pm-ove da šaljem :mad:

Edited by malkin
Link to comment

ja ne bih otvarao poseban topik, nisam siguran da će se pisati dovoljno da opravda dva topika. možemo da iscimamo moderaciju da splituje ako krene da guši pričanje o trci :D ako bismo terali i pogađalicu, to bi već bilo druga stvar...

 

edit. nego, priznajte vi što kačite ekipe pre dedlajna da nas samo zavlačite. ja sam takav genijalan sastav sklopio da ne dam nikome da vidi :fantom:

 

edit 2. bila bi fora da smo se dogovorili da ne stavljamo Kontadora u timove, ovako ćemo ga svi imati. a i ja bih mogao da izvedem sastav sa 9 Italijana...

Edited by malkin
Link to comment

ja ne bih otvarao poseban topik, nisam siguran da će se pisati dovoljno da opravda dva topika. možemo da iscimamo moderaciju da splituje ako krene da guši pričanje o trci :D ako bismo terali i pogađalicu, to bi već bilo druga stvar...

 

edit. nego, priznajte vi što kačite ekipe pre dedlajna da nas samo zavlačite. ja sam takav genijalan sastav sklopio da ne dam nikome da vidi :fantom:

 

edit 2. bila bi fora da smo se dogovorili da ne stavljamo Kontadora u timove, ovako ćemo ga svi imati. a i ja bih mogao da izvedem sastav sa 9 Italijana...

Moze ovo za bez kontadora, slazem se.

 

Sto se same trke tice, da obavimo i to:

 

Gazzetta site

 

Prva etapa je ekipni hronometar od San Lorenzo Al Mare do San Rema.

Profil:

 

tappa_dettagli_tecnici_altimetria_01.jpg

 

 

 

Prvi dan odmora je nakon 9. etape, 18. maja. Vec etapa u nedelju ima mala brda, ali nista sto bi moglo da utice na generalni plasman. Ali treca je vec ovakva:

 

tappa_dettagli_tecnici_altimetria_03.jpg

 

Link to comment

to šefe :)

da dodam da peta etapa ima prvi brdski finiš (kucam sa telefona ne mogu da linkujem..) i da ovaj sutrašnji hronometar ima tehnički zahtevnu trasu; uski vijugavi putevi, a kad se uzme da svako treba da povuče po oko 2km, biće brzo i zanimljivo.

 

 

ne bih radio to za Kontadora ipak, kasno je. može da se desi da neko ne pogleda forum pre početka trke a da je već prijavio tim. više sam mislio da bi bilo kul da smo se ranije organizovali pa tako nešto probali, mada suštinski nije mnogo bitno.

Link to comment

Astana baš dobra, nisam očekivao da će moći ovakvu razliku da naprave u odnosu na Sky, npr.

odlično za Arua, ako mu treba da se oporavi do treće nedelje ne smeju nikakve gubitke do tada da prave.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...