Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

ludnica, ludilo. jedva čekam da opet gledam natenane. 

ali Bling Metjuz na Žilberovom točku, heroji i tragičari trke, kakav je to duel bio. ne mogu da se opasuljim, ne znam tačno zašto ali ova trka me načisto poremetila :D

Link to comment

Ovaj sa Eurosporta umire od smeha na pad. Ehehheheh evo taj i taj je već lomio ključnu kost ove godine hahahhah sada pokazuje kao daj sklonite ovog sa mene drugog vozača hahahhah

Link to comment
  • 2 weeks later...

Giro samo sto nije. Saxo sa najjacim timom [basso i Kreuziger, izmedju ostalih, pomazu Contadoru]. Ne vidim ko bi mogao da im pomrsi racune, mada ko zna. I Sky je jak [Nieve, Kyrienka, Konig], a bobami i Movistar [Anton, Inxausti, drugi Quintana] ali ni jedni ni drugi nemaju bas prejakog lidera. Uran bi mogao biti u vrhu, ali Contador je apsolutni favorit. Jedino je pitanje koliko ce zaista forsirati, jer hoce i Tour da juri.

Link to comment

Nije delovao Contador ubedljivo ove sezone kao što je umeo da bude tokom proleća. Aru može da bude ozbiljna pretnja.

Link to comment

Aru će teško išta da uradi, bolest mu je prilično upropastila pripremu za Điro. pričalo se da bi Nibali mogao da upadne u tim umesto njega u zadnji čas.

 

ja bih voleo da VDB nešto uradi, dobro je delovao u pripremnim trkama.

 

e da, i ja koliko znam Kontador će voziti Điro-Tur kombinaciju.

 

jel ima zainteresovanih za onaj fantazi od prošle godine? mislim da imaju igru i za Điro.

Link to comment

Sastavio sampionski tim.

 

TST.pngContador

MOV.pngIntxausti

LTS.pngVan Den Broeck

AST.pngLanda

LTS.pngGreipel

MOV.pngQuintana

CCC.pngPaterski

BMC.pngAtapuma Hurtado

KAT.png Zakarin

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...