Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Nije ovo bila komplikovana etapa, očigledno je Rodriquez pukao posle nebrojenih napada Contadora pređašnjih napada. Nije ovo gotova trka, Valverde deluje odlično i dosta sveže. Alberto ima sreću što dva dana idu baš, baš ravne etape i može da se odmori do subote, kada će morati da odbrani prednost.Tiralongo duguje El Pisoleru jednu pobedu sa Gira od pre par sezona, kada ga je ovaj bukvalno pustio da pobedi.

Link to comment
Tiralongo duguje El Pisoleru jednu pobedu sa Gira od pre par sezona, kada ga je ovaj bukvalno pustio da pobedi.
ne da ga je pustio, nego ga je poslednjih nekoliko stotina metara vukao da ga ostali ne bi stigli a onda se pred ciljem sklonio, postavljao sam ovde negde taj kraj etape. takvi gestovi se ne zaboravljaju.http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=17451&st=120&do=findComment&comment=1813436 Edited by Takanohana
Link to comment
Goddamnit :mad:Ja sam bash ove zadnje 2 etape nasao da propustim. Ako naidjete negdje na neki jucub, a vi ga slobodno postavite.
Nekad imam više sreće no pameti :P . Čekao neke prijatelje u bašti kafića, dogovorili se u pola 5 i iz dosade pogledam na ekran tva, a ono Pistolero i Tiralongo u begu poslednjih 20 km :Hail:Još me i prijatelji počaste kašnjenjem od 20 minuta :happy:
Link to comment

Mene najviše zanima kako je Rodriquez ostao bez i jednog pomagača tako rano. Contador i Valverde su imali svoje vozače, a gde su bili Moreno i Menchov?

Link to comment

Ovo pričam napamet, ali zar nije bila još jedna crvena Katjuša u begu ili je bio neko iz Cofidisa?Ili sam se istripovaoedit: da, istripovao sam se

Edited by Garnirung
Link to comment

Koliko je ova Vuelta zabavnija nego i Giro i Tour zajedno. Najbolji GT od Gira 2010. Contador je car. Cak i da mi nije simpatican, posle ovoga bi bio. Pravi sampion.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kreuziger, Roche, Breschel i Kolobnev u Saxobanku. Ovo počinje da liči na odličan voz za držanje tempa na brdu i čuvanje majice uz CA Sorensena, Majku, Paulinha, Hernandeza... Ako se sve dobro sastavi, Saxo će imati jako dobar tim. Biće interesantno na koliko od GT će se Contador odlučiti i da li će Kreuziger i Roche uspeti da odrade ulogu na TdF kvalitetno, a da im to ne bude špic sezone. Ako Contador vozi samo jedan GT, onda bi trebalo da Roche i Kreuziger odrade Giro i Vueltu kao vodeći vozači. Postavlja se pitanje da li oni mogu da budu odlični pomagači na jednom GT, a da posle toga voze drugi za sebe.

Link to comment

Mislim da ce Kreuziger svakako biti lider na jednom GT, sto ce 99% biti Giro [posto mogu da zamislim da ce Contador pokusati i Vueltu, nakon TdF, ali Giro stvarno mislim da su minimalne sanse]. Za Rochea mi se chini da ce prije svega biti tu da pomaze Contadoru, a i u takvoj situaciji moze da bude medju 20, a moguce i medju 10 na TdF.Inace, potpisali su i Bennatija. Dobar tim.

Link to comment

Niko ne gleda svetsko prvenstvo? 10 km do cilja, nema nikoga u begu, biće ludilo na cilju...edit: mislim, grupa od 40-50 vozača se ne može nazvati begom...

Edited by fanjo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...