Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

De Gent na podijumu :0.6: Hesjedalu Điro. Mislim da od Induraina nije pobedio na jednom GTu ovako visok čovek. Svaka čast.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Izgleda nista od Toura za Andyja, zbog povrede sa Dauphine :(Ne obozavam ga, ali stvarno smor.Jbt, na kraju ce neki dosadni Wiggins pobjediti

Link to comment
Izgleda nista od Toura za Andyja, zbog povrede sa Dauphine :(Ne obozavam ga, ali stvarno smor.Jbt, na kraju ce neki dosadni Wiggins pobjediti
Samo još da odluči da vozi Vueltu i imaćemo najjači GT godine u septembru, prvi put posle... pa, ikada.A da će Vigins da pobedi valjda jedva da ima sumnje. Ove godine svi organizatori etapnih trka kao da se takmiče ko će da mu napravi bolju trasu. Pariz-Nica, pa Romandija, pa Dofine, pa Tur. Kako sad stvari izgledaju, Evans je jedini koji bi mogao da ga pobedi.
Poslednja šansa za Menčova, cijenim.
poslednja, jašta, ali ne baš sjajna. Videćemo šta će da uradi na ruskom TT šampionatu, vozi prvi put posle 11 godina. Ja ću da navijam za njega i za Samua Sančeza, ali jedan nema formu a drugi se pošteno ulupao na poslednjoj pripremnoj trci.
Link to comment
evo i originalan dokument je procureo. recimo da mi je prva reakcija bila: :yawn2:sad, čitajući originalni dokument... mogao bi Lens da prođe kao Urlih. Ćao 7 pobeda na Turu. Hoseba Beloki FTW! Plus ceo deo o organizovanom dopingu, trafikingu, zaveri... vrlo ozbiljne optužbe.
USADA kad zagrize ne pušta. Ovo će ići i do Kongresa. Gotovo je sa Lensovim legacyjem.
Link to comment

sunce ti jebem... nakon par godina suskanja i cedjenja informacija, krenuli su full force... ako se ovo dokaze, odose Lance i Bruyneel u picku materinu

Link to comment

Samo treba videti šta je USADA uradila sa bejzbol legendama nakon što su dobili sve informacije. Kao pitbul, kad ugrizu ne puštaju. Ćao Lens. Tužno je što će se sada o tome više pričati nego o Turu, ali tu je PPP da to tako ne bude kad počne Tur...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...