Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Alpi!mvkc1t.pngLikvigas kontroliše trku, ne daju begu da odmakne. Ne gleda im se u leđa ni Nieveu ni Seldrajersu. Plus cenim da je plan da se do vrha poslednjeg uspona dođe tako da Baso ima bar dvojicu iza kojih će da se spušta. Dakle, jak tempo na celoj etapi tako da rivalima ne padne na pamet da napadaju rano...

Link to comment

Dobi Purito :)Nisam ocekivao. Na kraju mi je krivo sto nije Scarponi, zasluzio je posle ovog povratka.

Link to comment

Bolelo je samo gledati kako Skarponija muče grčevi...GC:nxuhr8.pngStelvio i dalje može ovo prilično da pretumba, ali po onome što su do sada pokazali, ova prva trojica bi mogli komotno da budu i na podijumu u Milanu. Svaka čast Pocovivu. Sumnjam da je iko očekivao da će on da bude ovako dobar.

Link to comment

Hehe, vidim da je Scarponi rekao da su se zajebali sto nisu napadali u prve dvije nedelje i tad ostavili Hesjedala na par minuta. Sad ih je strah malo :)Ali svejedno mislim da Hesjedal nece pobjediti. Ne znam, najvise bih volio Purito, ali mislim da je Basso bash jak. A josh je danas bio maltene bez Szmyda.

Link to comment

buon pomeriggio!nije da ne volim Purita niti mi se nešto naročito kontrira, ali uhvatih sebe da navijam da ga Baso ili Hesjedal pobedi. Zašto ne i Miki Skarponi--nemam pojma.čini mi se da je jedno od glavnih pitanja u ovom trenutku da li je Likvigas već previše istrošen. Svaku božiju planinsku etapu do sada su oni kontrolisali i/ili tempom lomili rivale.tanti tifosi :) ztjehj.png

Edited by malkin
Link to comment

Hesjedal :Hail: bokte, još će Kanada da dobije GT pobednika!3129weu.pngosmeh? :Da evo ga i Krojciger2elf4mo.png

Edited by malkin
Link to comment
nije da ne volim Purita niti mi se nešto naročito kontrira, ali uhvatih sebe da navijam da ga Baso ili Hesjedal pobedi.
Meni je tako za Hesjedala. Ne znam zasto, trebalo bi da navijam za njega, pogotovo posle ovog danas, a i autsajder je, ali nekako bi najmanje volio da on pobjedi. Ali bez obzira na to, rastura :Hail:No, malo underwhelming etapa, a i citav Giro, tbh.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...