Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Taman se vratio pred pocetak praaavih etapa :)Taylor Phinney mi je, nakon ovih par etapa, postao jedan od omiljenih biciklista. Badass.

Link to comment

Phinney je opasan dečkonja. Sa ovakvom nogom je juče vozio

AscUzQ-CEAE2g7g.jpg

ne mož' biti prijatno.A što se tiče pravih etapa, malo me žulja to što je Điro baš toliko nabio odlučujuće etape u poslednju nedelju. Deluje mi da je trka suviše podeljena na sprinterski deo i na planinski deo. Ali ajde, biće sutra zanimljivo (ne mogu da gledam), a valjda i u subotu (takođe neću moći da gledam) i nedelju. Plus sve mogu da im oprostim samo kad su ubacili Stelvio. Stelvio malopre:

stelviolive_08.jpgstelviolive_01.jpgstelviolive_12.jpgstelviolive_03.jpg

Link to comment
malo me žulja to što je Điro baš toliko nabio odlučujuće etape u poslednju nedelju.
True. Bolji je bio prethodnih godina. Al dobro, sta da se radi. Makar je krajolik prelijep :wub:Juche nije bila bash spektakularna etapa, ali drago mi je sto je Chaves pobijedio. Iz nekog razloga, uvijek mi je drago kad Juznoamerikanci naprave dobar rezultat :)
Link to comment
Deluje mi da je trka suviše podeljena na sprinterski deo i na planinski deo.
verovatno su hteli da privuku cava i sprintersku ekipu koji se verovatno ne bi ni pojavili da su na pocetku djira morali da se veru po brdima, ovako ce da odvoze prve dve nedelje i spakuju se. cav je to i reko pre djira.
Link to comment

Tiralongo car.Samo da primetim: super je ispala ova kombinacija krakog individualnog i timskog hronometra. Taman su se napravile takve razlike da ljudi poput Skarponija voze agresivno za etapne bonuse, a niko nije sasvim eliminisan iz konkurencije. Gadre i Ruhano su uz Skarponija i Kunega najviše izgubili, očekujem da i oni malo napadaju.

Link to comment

Ova etapa bi trebalo da bude dobra. Vjerovatno za Purita, ali ja se nadam da Gadret pobjedjuje :)

Link to comment

Da, Purito... očekivano. Lepa etapa.Purito i Kaćuša izgledaju sasvim ozbiljno na ovom Điru. Ali iskreno, da sam Puritov rival ne bi mi mnogo smetalo što će on da nosi roze majicu kad se krene u Alpe... mada ovih 45 sekundi koliko sad (ako dobro računam) ima u odnosu na Krojcigera (u odnosu na ostale još više) nije uopšte za bacanje.

Link to comment

Ali, kako je Italija lijepa, koliko simpaticnih gradica. A ovaj finish u Assisiju je spektakularan!Ja se i dalje nadam da ce Rujano i Pozzovivo odlucivati o pobjedniku. Ima li sta bolje nego da gledas kako se dva chovjeka od ukupno 2 metra i 80kg bore? :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...