Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Jel gledao neko konferenciju? Mozda sam ja asshole, ali posle svega ovoga mi je nekako josh simpaticniji. Mislim da ce biti i prilicno motivisan na Vuelti, i da tamo nece biti poklanjanja etapa. Najavio je da ce se zaliti, i da je dao nalog advokatima da pokrenu postupak i pred civilnim sudovima.

Link to comment

Ja gledao, ali ne celu. Poprilicno sam subjektivan sto se tice kontadora, on mi je medju najomiljenijim sportistima i uz vinukurova najomiljeniji biciklista, tako da sam i ja asshole :D. A i gde je malkin?

Link to comment
  • 1 month later...

Dobra trka. Navijao sam za Pozzata, cudi me da nijednom nije napao. Ali, Boonen ove sezone objasnjava :Hail:

Link to comment

Ovako se ulazi u legendu :Hail:Na 60km, dok su se Pozzato i Ballan raspravljali ko ce da izadje na smjenu, Boonen i Terpstra se odvojili. Na nekih 50km Boonen otisao sam, i do kraja povecavao prednost. Car.538172_376211432423611_343530789025009_1217931_1103843427_n.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

Stvarno, ko bi se nadao. Zao mi je Nibalija, odlican je bio na LBL, al dobro. Za 7 dana pocinje Giro. Ujedno, pocinje serija sporckih dogadjaja, maltene od pocetka maja pa do kraja Olimpijade svaki dan ima nesto. Vrh :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...