Jump to content

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Tour 2012P Prologue Sat 30 June Liège > Liège 6.1 km1 Road stage Sun 1 July Liège > Seraing 198 km2 Road stage Mon 2 July Visé > Tournai 207 km3 Road stage Tues 3 July Orchies > Boulogne-sur-Mer 197 km4 Road stage Weds 4 July Abbeville > Rouen 214 km5 Road stage Thurs 5 July Rouen > Saint-Quentin 197 km6 Road stage Fri 6 July Épernay > Metz 210 km7 Road stage Sat 7 July Tomblaine > La Planche des Belles Filles 199 km8 Road stage Sun 8 July Belfort > Porrentruy 154 km9 Time trial Mon 9 July Arc-et-Senans > Besançon 38 km10 Road stage Weds 11 July Mâcon > Bellegarde-sur-Valserine 194 km11 Mountains Thurs 12 July Albertville > La Toussuire - Les Sybelles 140 km12 Mountains Fri 13 July Saint-Jean-de-Maurienne > Annonay 220 km13 Road stage Sat 14 July Saint-Paul-Trois-Châteaux > Le Cap d’Agde 215 km14 Road stage Sun 15 July Limoux > Foix 192 km15 Road stage Mon 16 July Samatan > Pau 160 km16 Mountains Weds 18 July Pau > Bagnères-de-Luchon 197 km17 Mountains Thurs 19 July Bagnères-de-Luchon > Peyragudes 144 km18 Road stage Fri 20 July Blagnac > Brive-la-Gaillarde 215 km19 Time trial Sat 21 July Bonneval > Chartres 52 km20 Road stage Sun 22 July Rambouillet > Paris Champs-Élysées 130 kmSkoro 100km TT, Andy opet vrlo vjerovatno moze da zaboravi prvo mjesto. Mozda bi mu dobro bilo da se okrene Giru, ali vjerovatno nece. Takodje, vrlo vjerovatno ce biti dosadan Tour.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Dobro, ovo ipak još nije zvanično, nego je procurelo.Ako bude ovakva trasa, Vigins i Evans će da trljaju ruke, a Toni Martin će morati ozbiljno da izvaga da li da napadne ovakav Tur ili da se isključivo sprema za Olimpijadu. Endi momentalno da pravi kalendar sa napadnom na Điro i Vueltu. To bi još bilo i dobro za njega, pobeda na jednoj od tih trka bi mu mnogo značila.Naravno, treba videti kakve su tačno planinske etape, a i ovaj prvi hronometar--ako se stvarno vozi do Bezansona, to nema šanse da bude ravan hrono.E da, La Planche des Belles Filles, najbolji naziv za vrh ikada. To će da bude dobra etapa, mmw.

Link to comment

Sve mi se čini da je lo Squalo mnogo izdaleka napao, mada mi se sviđa da gledam kako neko malo muči Žilbera :) Euskaltel ima suviše dobar sastav da se baš nikako ne umešaju u ovu trku...edit: Madonna del Ghisalo! Čula su se zvona dok je prolazila grupa.sbmy37.png

Edited by malkin
Link to comment

odlučno vozi, kapa dole.mada, izgleda da je Skaj uspeo da mu smanji prednost. Uran je u dobroj formi, ima smisla da se potrude.A ja samo čekam kad će BMC da počne da vuče za Žilbera :D Poslednji uspon je gadan, pri kraju vrlo strm, sa krivudavim putem. Tu će svašta da se dešava.edit: auuu, pa skroz su mu pojeli prednost. šteta...

Edited by malkin
Link to comment

Nista, samo 28 sekundi :(Bilo bi kul da barem Basso bude u formi. Mislim, najkulje bi bilo da neki Euskaltel nesto napravi, ako vec ne moze Nibali

Link to comment

Samu otpao? :(Ni Gilbert ne izgleda prejakoCunego otpao, meni se ucinilo da je naprijed :isuse:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Bravissimo!o34p2.png

Zato volim sajkling, tesko da ima josh puno ovako nepredvidivih sportova :)
+1to posebno važi za klasike. To nikad ne mogu da budu ni dosadne niti predvidljive trke.
Link to comment

U toku je prenos predstavljanja rute za Giro, ako ikoga zanima. Tj, ako zanima tebe, Malkine, posto znam da nikog drugog nece :Dhttp://videochat.gazzetta.it/index_Milano01.shtmlDosta velikih vozaca je na promociji, ali najbolja scena je - predstavljaju Johnnyja Hoogerlanda, a njega nema :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...