Jump to content

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

nibali i rodriguez izgubili 2 minuta danas [oko minut u odnosu na wigginsa]. wow. nisam ocekivao, pogotovo od nibalija.wiggins bi stvarno mogao da uzme vueltu. mada je molema i dalje tu. al sutrasnja etapa bi mogla cudo da napravi :)

Link to comment

Frum djeluje svježije od Viginsa. Na kraju mu je pružio ruku, a ovaj nije imao snage ni da podigne glavu.S obzirom da nema hronometara do kraja, rekao bih da Molema ima najveće šanse.

Link to comment
LUXEMBOURG-BASED TEAM LEOPARD-TREK IS PROUD TO WELCOME RADIOSHACK AND NISSAN AS NEW MAIN SPONSORS.
Time trial World Champion Fabian Cancellara as well as Tour de France runners-up Andy and Fränk Schleck will continue to lead the team in its ambitious plans for the seasons 2012 and 2013. They will be joined by Tour of California Champion Chris Horner, two-time Tour de France runner-up Andreas Klöden, and National Champions Matthew Busche, Jani Brajkovic, Nelson Oliveira and Robert Wagner. The final line-up will be announced in due time.
ultra-gay. bice 2 super tima sledece godine [ovaj i BMC]. a ne bi me cudilo ni da contador ima ne mnogo slabiju ekipu, sa viskovima sadasnjih leoparda i radioshacka.oh well, pravi muskarci ionako navijaju za euskaltel :)btw, cobo :ziga: Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
LUXEMBOURG-BASED TEAM LEOPARD-TREK IS PROUD TO WELCOME RADIOSHACK AND NISSAN AS NEW MAIN SPONSORS.ultra-gay. bice 2 super tima sledece godine [ovaj i BMC]. a ne bi me cudilo ni da contador ima ne mnogo slabiju ekipu, sa viskovima sadasnjih leoparda i radioshacka.
Plus Garmin-Cervelo i QuickOmegaStepPharma. Prilično je očigledan trend ukrupnjavanja timova. Ne mogu ni da zamislim kako će izgledati podela Pro Tour licenci za sledeću sezonu.Najviše me zanima ko će u Radio Luksemburgu da vuče konce--Brunil ili Andersen. Ili zajedno, nekako?
oh well, pravi muskarci ionako navijaju za euskaltel :)
I za Lampre!lampre-fan-xxxl.jpgInače, Euskaltel i Rabobank su sponzori kakve čovek samo može da poželi. Sva ova druga boranija se zadrži tek po koju godinu u sportu...
Link to comment
I za Lampre!lampre-fan-xxxl.jpg
:lol:carski.
Kako bi bila dobra fora da ih El Pistolero odvali sam na TdF sa ovim osrednjim pomagačima.
+1mada vjerujem da ce i Saxo da pokupi neke solidne vozace koji ce biti visak u Radioshacku i Leopardu. Opet ce on imati sasvim dobru podrsku za tour [ovi njegovi spanci + neko pojacanje. nije dream team kao ovaj novi Radiopard, ali nije ni lose]
Link to comment

kakva etapa danas!froome i cobo :ziga:vjerovatno najbolji finis etape ove sezone, a bobami i sire. fenomenalno.razlika izmedju coba i froomea je sad 13 sekundi.

Link to comment

zavrsi se prilicno dobra vuelta, svaka cast cobou.danas sastre objavio povlacenje. meni jedan od najdrazih likova, nakon odgledanog 'overcoming'00_2003_a.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Niko ne prati SP :unsure: sutra poslednji danTony Martin rasturio sve na hronometru, srebro uzeo Wiggins sa 1,15 zaostatka, a Fabian treci sa 5 sek iza britanca, najvise zahvaljujuci jednom izletanju koje ga je kostalo drugog mesta.Ovi moji norvezani imaju velika ocekivanja, preplavili su Kopenhagen, i nadaju se da majica svetskog prvaka ostaje kod njih. Dva sjajna vozaca, ali i problem :) ko treba da bude glavni? Podeljena misljenja, jedni smatraju da E.B.Hagen treba da pomaze Thoru, drugi da oba idu na pobedu, trener mudro suti cool.gif Favorit ? Cavendish, Gilbert, Thor, neko treci ... videcemo sutra. Do tada evo predvidjanja sa zvanicne stranice

Ten Expert´s Choice for the Elite Mens RaceMatti Breschel, Denmark, double-medallist.- Philipe Gilbert.- He has been so strong all the year, no only in the spring classics, but also recently.Patrick McQuaid, Ireland, president UCI.- Peter Sagan.- It will be quite unpredictable. We have seen both U23 and juniors riding very hard, so I believe in a group of 10-15 riders getting away.Patrick Lefevre, Belgium, manager Quickstep-Ennergetic.- Philipe Gilbert.- It is his year, and with Tom Boonen out of the team the Belgian plan is clear.Jesper Worre, Denmark, race director, DCU.- Edvald Boasson Hagen.- But remember the route is absolute not as easy as many claim. There are several possible scenarios. This is why we love the World ChampionshipsChris Boardman, U.K, manager & tv commentator.- A surprise, a chance-rider.- Cavendish might have problems in the long race, where Italy and Belgium will show great team spirit. I hope for a break-away group.Jorgen Leth, Denmark, filmmaker and tv commentator.- Oscar Freire Gomez.- My heart say´s so, but I also think this finish will suit him very well.Sean Kelly, Ireland, manager & tv commentator.- Nick Nuyens.- I think we will see a surprise. It is not going to be like Zolder 2002, and I believe that a break away group can make it to the finish line.Eddy Merckx, Belgium, former World Champion.- Philipe Gilbert.- Of course there are obvious candidates like Hushovd, Cavendish and others, but in the end, I am sure that Gilbert will crown his great season.Richard Fries, USA, race-speaker.- Philipe Gilbert.- It is uphill the last metes and that suits the Belgian star so well. But its is going to be a very hard race, so the Belgian team can´t afford any mistakes.Peter Piil, Denmark, race-speaker.- Thor Hushovd.- It will be a fast race, but I have noted that the 2010 champion is extremely good to pick the races he wants to win, and fulfil his plan. Just like we saw in the Tour De France.
Link to comment
Niko ne prati SP
Ja gledam, al nesto mi glupo da spamujem topic i samo ja ostavljam postove :)Dobra je bila i U23 trka, Francuzi i tu i kod juniora uzeli zlata. A Martin objasnio, ove godine je potpuno pocistio Cancellaru. New sheriff in town, ocigledno.A za sutra, predvidjam da ce Gilbert da krunise fenomenalnu sezonu. Mada mozda staza vise odgovara nekim drugim vozacima. Najvise bih volio da bude neko iznenadjenje, tipa Voeckler :D
Link to comment

jos 70km do cilja, beg od desetak vozaca ima minut prednosti, a glavna grupa je prepolovljena u dva dela zbog jednog kolektivnog pada, u kojem je sudelovao i nas Stevic, koji je dosta dugo bio u kadru cekajuci na rezervni tocak, u tom drugom delu koji ima oko minut zaostatka za glavnom grupom je i branilac naslova Hushovd :(

Link to comment

Tesko da moze nesto napraviti, oba pomcnika su u grupi sa E.B.H, a u grupi sa Hushovdom niko nema interesa da forsira od ovih malo jacih vozaca koji su sa njim. A najbolje je sto nije ni sudelovao u padu, vec mu se probusila guma, a norveski servisni auto mu nije mogao prici.

Link to comment

Cavendish :)Vise bih volio da je npr Cancellara, ali svaka cast i Cavu, sasvim sigurno da je medju par onih koji su najvise zasluzili da nose majicu svjetskog prvaka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...