Jump to content

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

dzizs, na sta ce liciti proljecni klasici, ostali timovi ne moraju ni da ucestvuju :Dali, brajkovic :isuse:nije ni poceo vueltu, a vec pehovi

Link to comment

odlicna etapa danas :Hail:scarponi se potpuno raspao, rodriguez nesto bolje. anton ocigledno nema nikakvu formu.svaka cast martinu i wigginsu

Link to comment

o jebote, od posla nisam stigao ni minut Vuelte da odgledam.Vidim da je Molema odličan, to mi je mnogo drago. Kako deluje Van den Bruk? Baš sam mislio da može da bude odličan ovde, ali vidim da gubi vreme... mada, rano je još, ima onoliko gadnih uspona do kraja.

Link to comment

pa solidan je van den broeck. cak mi je djelovao veoma dobro na vecem dijelu brda, ali wiggins [koji je bio u basso modu] je bash jak ritam nametnuo pa je vdb izgubio malo. imace on josh sta da kaze do kraja, imam osjecaj.trenutno stanje, pred sutrasnji hronometar:1 Bauke Mollema (Ned) Rabobank Cycling Team 37:11:17 2 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team 0:00:01 3 Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:09 4 Fredrik Kessiakoff (Swe) Pro Team Astana 0:00:16 5 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Omega Pharma-Lotto 0:00:27 6 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team 0:00:35 7 Jakob Fuglsang (Den) Leopard Trek 0:00:37 8 Kevin Seeldraeyers (Bel) Quickstep Cycling Team 0:00:42 9 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Team RadioShack 10 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Geox-TMC 0:00:46

Link to comment

danas najzad počinjem da gledam vueltu :) i ima odma brdo. i to na kraju etape!11_perfil.gifO, kako će samo Purito ovde da napadne cool.gif Nezgodan uspon, izgleda. 20km+, a nagib se dosta često menja:Cabeza_de_Manzaneda_Manzaneda_profile.gifNego, za ove koji su gledali do sada: kako to da je vožen hronometar od 47km a prvih deset su svi u 2 minuta? Jel to zbog etapnih vremenskih bonusa?

Link to comment

nisam gledao hronometar, ali stvarno, kakve su vremenske razlike :huh:posle danasnje etape, 5 ih je u 20 sekundi!nibali ce ovo osvojiti, mislim. djeluje mi najjace.bajdvej, pominje se spajanje radioshacka i leoparda. uzas. ali barem cu moci bez grize savjesti da navijam kontra shleckova i svih ostalih

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

ja sam negde video da je Leopard to demantovao.mada, i da se to desi pitanje je kako će izgledati ekipa. Evo ode Lajphajmer zajedno sa Tonijem Martinom u OmegaQuickStepPharmaLotto, ili kako će se već zvati taj tim.

Link to comment

Ima veze sa etapnim bonusima, ali je stvarno nezapamceno izjednaceno. Na hronometru ih je Martin pojeo. Bilo ih je i koji su potpuno podbacili. Rodrigez je imao preko 5 minuta, crvena majica (Bauke Moleoma) 4, Van Den Bruk 4... Martin ih je unakazio. Mislim da je imao minut u odnosu na drugog. Trenutno mu nema ravnog na hronometru.

Link to comment

da, toni baš otkida u poslednje vreme. čak je i Kanćelaru počeo redovno da delje, mada u ovom slučaju to možda ima veze sa tim što se Fabijan sprema za drumsku trku na svetskom prvenstvu, ne za hronometar. a opet, možda je došlo i do neke vrste smene generacija...

Link to comment

Jašta, moćno ime. A još te uši... :D Bauke je veliki car. Još pre nekoliko godina sam slušao priče o njemu i njegovom talentu ali nisam očekivao da će ovako brzo da počne da pravi rezultate.Tokom celog detinjstva je terao bicikl po ravnicama oko Groningena, ali nije trenirao. I onda je 2004, sa 18 godina (!), kupio trkački bicikl i rešio da se priključi nekom timu. Rabo ga je pokupio 2007., a već 2008. je vozio prvu pro sezonu. I onda mu je 2009. propala zbog mononukleoze. A sad evo ga, vozi Vueltu ko zmaj. Ovim tempom, u Rabobanku će možda već sledeće godine (a za dve sigurno) imati problema da drže i njega i Gesinka u timu tako da obojica budu zadovoljni.http://www.youtube.com/watch?v=R59euuxBYGc

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...