Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Mijaljevicev sunovrat je potpuno neshvatljiv. Nekad je bio sasvim pristojan teniski komentator i potpuno suprotno Viskovicu, koji ima naviku da fudbal komentarishe kao tenis (cuti po 10 sekundi u toku shanse), ovaj je pocheo nesnosno da trtlja u svakoj mogucoj situaciji. Najgori je na kosharci...

Link to comment

Bravo za bolest...Nego, honeymoon is over. Na Eurosportu su se konačno odlučili za srpske komentatore na snookeru. Elem, tip što prenosi nema pojma o snookeru, ali ga zato komentariše kao soccer: "I...sad ćemo da vidimo za čega će se odlučiti Ding...Da, ići će na braon..." Naravno, "odlična igra", "ispitivanje snaga", "koliko puta neko ubacuje crnu u prvih 5 frejmova", itd. Za kraj biser: "Higgins je već 5 puta u karijeri zabeležio tzv maximum, tj 140 poena..." :)

Link to comment
Nego, honeymoon is over. Na Eurosportu su se konačno odlučili za srpske komentatore na snookeru. Elem, tip što prenosi nema pojma o snookeru, ali ga zato komentariše kao soccer: "I...sad ćemo da vidimo za čega će se odlučiti Ding...Da, ići će na braon..." Naravno, "odlična igra", "ispitivanje snaga", "koliko puta neko ubacuje crnu u prvih 5 frejmova", itd. Za kraj biser: "Higgins je već 5 puta u karijeri zabeležio tzv maximum, tj 140 poena..." :)
Video sam sinoć. Jebote stvarno nisu normalni! Još samo fali The Machine da se vrati sa bolovanja i krene da prenosi snooker.Mislim da će dual button pomoći ljudima kojima je SBB provajder, mi kod IKOM-a smo osuđeni na mute.
Link to comment

Jako i do samog kraja se vecerasnjim komentarisanjem utakmice Turow-Zvezda, izdvojio u trci za najgoreg komentatora svih vremena. Konkurencija nije nimalo slaba, ali ovo je bilo dno svih dna. :rant:

Link to comment

Uparvo na PTC-u bila prva emisija Olimpijski krugovi - u susret Vankuveru 2010. Pogadjate, naravno, ko je bio voditelj i ko se najvise slikao. :D Inace, intervjuisao je i Bojana Krizaja (bio nesto u BG-u skoro), pa se onako slatko izljubio s njim, tri puta, da se zna. :)

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...