Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ovaj mene uopste ne nervira, samo je smesno to njegovo odusevljavanje svim i svacim. A siguran sam da sam ga negde vec slusao, ili je prenosio neki drugi sport ili radio u nekoj sportskoj emisiji.

Link to comment

Samo da preživimo do kraja mečeve poput Bolelli - Fognini ili Peya - Soares, hodajući sitno po žeravici abnormalno vrelog interesovanja...Dobrodošli u zemlju tenisa™.

Link to comment
cela plejada komentatora koji komentarisu tenis na es je za streljanje.
Ako je nešto za utehu, čuo sam da ih gazda izrabljuje i da za taj nekvalitet od komentara ne dobijaju neke velike pare, a moraju da dosta rade i imaju duga dežurstva. Ne želim im baš da umru, ali da pate na poslu, to svakako da.
Link to comment

Ne znam, nisam obracao paznju sta jos prenosi, ali sam ga zapamtio od ranije sigurno. Nenametljiv ali dovoljno glasan, umereno nalozen na to sto prenosi i sasvim dovoljno upucen u osnove fudbala. Jebem li ga, meni je trenutno jedan od boljih.

Link to comment
Ako je nešto za utehu, čuo sam da ih gazda izrabljuje i da za taj nekvalitet od komentara ne dobijaju neke velike pare, a moraju da dosta rade i imaju duga dežurstva.
a ja sam procitao negde da volontiraju na es-u...sto mi je tesko za poverovati jer da neko volontira i u po noci komentarise tenis moze samo neki freak. a ako je freak onda se vec i razume u tenis, a ova trojica se ne razumeju u isti.kolicina gluposti tokom samo jednog prenosa je beskonacan. tacno mi dodje da zapisujem svaki njihov biser...
Link to comment

Inače, primetio sam da više ne funkcioniše opcija DUAL, koja je pomagala da se eskiviraju nesnosni komentatori. Sad kad pritisnem na daljinskom to dugme pojave mi se natpisi MONO i STEREO :wacko:. Any solution for the problem?

Link to comment
Inače, primetio sam da više ne funkcioniše opcija DUAL, koja je pomagala da se eskiviraju nesnosni komentatori. Sad kad pritisnem na daljinskom to dugme pojave mi se natpisi MONO i STEREO :wacko:. Any solution for the problem?
Jedino da uzmeš d3. Tamo možeš da menjaš audio i na običnim i na hd eurosportovima.
Link to comment
Inače, primetio sam da više ne funkcioniše opcija DUAL, koja je pomagala da se eskiviraju nesnosni komentatori. Sad kad pritisnem na daljinskom to dugme pojave mi se natpisi MONO i STEREO :wacko:. Any solution for the problem?
Kod mene ta DUAL opcija sljaka za eurosport2, za eurosport jok.Kakve smo srece, jos malo ni MUTE taster nece biti u funkciji!
Link to comment

Prije nekog vremena sam zvao i dobio nemušto objašnjenje da je u pitanju samo trenutna nemogućnost izbora za tekući prenos. Nisu pomogla ni ubjeđivanja da je tako već mjesecima.Ima i opcija slušanja na strimu ali je problem što je teško naći neki koji je makar približno koordinisan sa slikom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...