Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Šta hoćete, bar smo obaveznih 86 puta čuli koliko je Galata iskusan tim.E da, bila je i ova razmena:Vujčin: "Floater..."Bolić: "Ili šut iz polukoraka, kako su nas iz stare škole učili..."Vujčin: "Da! I tako i treba, te izraze više da koristimo, što i hoćemo, umesto da bla bla bla..." :isuse:(u međuvremenu koš i izgubljena lopta ali to nema veze, bitno je spasti srpski košarkaški jezik od tih američkih izmišljotina, fuj)

Link to comment

molim te, kvalitetan i iskusan tim kakav je galatasaraj. znaci, i jedno i drugo, ne tako osakaceno kao kod tebe. cak se kvalitetno i iskusno zale sudijama.

Edited by Timmi
Link to comment

Nažalost trenutno sam prinuđen da slušam ES na srpskom, gdje Smiljan Banjac dominira. Neko je poveo 3-0, da bi on poentirao "osvaja treći servis-gem za redom". Još uvijek čovjek nije razabrao osnovne pojmove tenisa. Dobra strana je to što je svoje učestvovanje u prenosima sveo na minimum, samo s vremena na vrijeme između dva gema ispali ovakvu ili sličnu budalaštinu, u gemu ga gotovo i nema. Ali satnica ide, AO je uvijek popularan među komentatorima ES Srbija.

Link to comment

Kad ste vec kod Eurosporta, meni je jeziv onaj lik sto je juce prenosio Pamesu protiv Nimburka. Otprilike, osecaj je kao da su pustili nekoga ko je prvi put skontao kosarku kao sport pa se odusevljavao na svaki potez kao da je u pitanju magija. A poznat mi je lik, onaj sto prvo sapuce pa povisi glas, samo ne mogu da se setim imena nikako. I ne bi bilo prostora da nabrojim bisere niti ima smisla, to treba cuti da biste skontali o cemu pricam.

Link to comment
Kad ste vec kod Eurosporta, meni je jeziv onaj lik sto je juce prenosio Pamesu protiv Nimburka. Otprilike, osecaj je kao da su pustili nekoga ko je prvi put skontao kosarku kao sport pa se odusevljavao na svaki potez kao da je u pitanju magija. A poznat mi je lik, onaj sto prvo sapuce pa povisi glas, samo ne mogu da se setim imena nikako. I ne bi bilo prostora da nabrojim bisere niti ima smisla, to treba cuti da biste skontali o cemu pricam.
hahaha, gledao sam. :D
Link to comment

Opisu odgovara Grbović sa Pinka, drug iz vojske selektora rukometaša Vukovića (kakav podatak :isuse:)Još jedan od opsednutih koji govore ćirilicom, grupa б, grupa ц.. itd

Link to comment
Jebote, lik komentarise svaki skok, svako vodjenje lopte, sve. Ono jos nisam cuo u zivotu :D
najjace je sto ima period igre gde kao da komentarise sahranu a onda zbog neke najnebitnije stvari digne dzevu kao da se desilo ne znam sta. :D juce se draokao nenormalan sto je spartak dao lagan kos u zadnoj sekundi utakmice, i nije mogao da veruje, a utakmica se zavrsila +20 za spartak.
Link to comment

Da da, gledao sam i Spartak, onaj neki lik zakucao na +20 u zadnjoj sekundi a on se prvo proderao pa onda pokusavao da skontao da li je vreme isteklo ili je kos priznat :D

Link to comment

meni taj lik ne smeta toliko, naravno da je ispod svakog nivoa ali kad shvatim da je alternativa onaj sa Studija B onda shvatim koliko sam srecan u stvari.Taj lik sa Studija B je nesto najgore sto je komentatorska profesija iznedrila. Narocito je iritantno to sto govori glasom neverovatnog strucnjaka i konstruise neke vratolomske recenice, misleci da probija u najvece dubine kosarkaske igre, a u stvari nevidjeno lupeta. Jedini covek zbog koga zaista stisnem mute.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...