Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Onaj kralj sa poenima ispod stakla i nepravilnim ekranima je neprevaziđen, ali se slažem za Vujčina, količina njegove netalentovanosti za taj posao je frapantna.
Uf kakav odvratan izraz.
Link to comment

Grbovic sa pinka, prenosi sve i svasta i naravno u sve se podjednako ne razume, izgleda da je Cacija sa b92 trebao da radi ali petpostavljam da je zbog sinocnjeg komentarisanja boksa kasno stigao iz Zrenjanina ili sta vec, ovog Grbovica cini mi se da sam prvi put slusao kad je FMP igrao neki evropski kup pa je dvoranu u Zelezniku zvao nekakav fmp centar ili cak nesto jos besmislenije

Edited by Team_Penske
Link to comment
skinuo sam ovo sa kkcz(bgd) topika. znači ovo je vrh vrhova. a samo je prva četvrtina kompilovana. :lol:mislim da je acastopovo lupetanje ništa spram ovoga. ovo je sistemsko ludilo. totalno odsustvo razuma. kad ovo gledam, prvo sam u fazonu da se smejem, onda ponavljam "ma nemoguće jbt", posle me nervira koliko je nenormalan, a onda više nemam komentar i mislim da genije radi namerno, da je ovo performans "profesija kao umetničko delo - propast modernog sveta."
Link to comment

Ma šta radi namerno, kod Dende je u pitanju klasičan isključ mozga, obično indukovan alkoholom. Nepodnošljiv je, naravno, ali bar ima to kao opravdanje. Mene mnogo više nerviraju @acastop i njegovi klonovi koji čiste svesti rade to što rade i nije ih sramota.Da ne bude da nikad nikog nisam pohvalio, Radojević sa SK je sasvim OK (fudbalski) komentator. Nervira me kad radi NBA pa arči nakaradne anglicizme, ali u fudbalu ga je milina slušati u poređenju sa nekim kolegama. Juče je npr. shvatio da smara sa statistikom pa se našalio, izvinio, i prestao - za svaku pohvalu. Osim njega, Lončarevića, i Andrijaševića, teško mi je da smislim ostale SK komentatore (iz raznih razloga).

Link to comment
skinuo sam ovo sa kkcz(bgd) topika. znači ovo je vrh vrhova. a samo je prva četvrtina kompilovana. :lol:mislim da je acastopovo lupetanje ništa spram ovoga. ovo je sistemsko ludilo. totalno odsustvo razuma. kad ovo gledam, prvo sam u fazonu da se smejem, onda ponavljam "ma nemoguće jbt", posle me nervira koliko je nenormalan, a onda više nemam komentar i mislim da genije radi namerno, da je ovo performans "profesija kao umetničko delo - propast modernog sveta."
Apsolutno genijalno! Ili je to neki novi, postmodernistički pristup komentarisanju sportskog događaja ili je totalni sumrak mozga u pitanju ...Da i ja pohvalim nekog sportskog komentatora. To je Dobrosav Gajić, čovek koji je postigao punu novinarsku zrelost i sada radi fine, smirene i zanimljive emisije "Legende sporta" (ili tako nekako) sa najvećim asovima srpskog i jugoslovenskog sporta. Obično ide nedeljom na Drugom programu ... Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...