Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Vujcin je u komentarisanju kosarke neopisiv. Kao da su svi po ceo dan gledaju fudbal i kako jedna ekipa povede 2-0 i sedi na lopti do kraja. Ukljucivao sam se ko za kurac svaki put kad je Dinamo poceo da smanjuje razliku, taman da cujem babu narikacu "jao, a imali su 14 razlike pre minut i po, sada je samo 6".

Link to comment
"jao, a imali su 14 razlike pre minut i po, sada je samo 6".
+1Nepodnošljiv.U poslednjoj četvrtini sam morao da utišam tv, iako to nikada ne radim.Sve što radi je da broji razliku, kolika je bila, koliko je sada, "Ovaj napad je važan da se odbrani", "ovaj napad je važan da se postognu poeni", "jao, ponovo su prokockali razliku", "".Ali, nije on samo takav na košarci. Isto tako na tenisu - "sada je dobro da se napravi brejk", "ajde samo još ovaj poen da se osvoji", "uf, prokockao je šansu".Vujčin je postao moj broj jedan najgori komentator. I Taštu mogu da istrpim, ali Vujčina sve manje.
Link to comment

Klasicna jajara koja je preko Novaka nasla smisao zivota. Imam osecaj da mu je posle utakmice bilo zao sto utakmica nije otisla u produzetke i tek onda Zvezda pobedila. Mukica ce proklinjati sudbinu sto nije usao u "istoriju" kao reporter koji je prenosio herojske pobede Zvezde u dva uzastopna gostovanja.

Link to comment
Mukica ce proklinjati sudbinu sto nije usao u "istoriju"
A skroz je u tom fazonu. Prošle godine kada je trajala Novakova serija opasno se ložio na krajevima finala da kaže nešto zapaljivo što će se pamtiti.
Link to comment
Sve što radi je da broji razliku, kolika je bila, koliko je sada, "Ovaj napad je važan da se odbrani", "ovaj napad je važan da se postognu poeni", "jao, ponovo su prokockali razliku", "".Ali, nije on samo takav na košarci. Isto tako na tenisu - "sada je dobro da se napravi brejk", "ajde samo još ovaj poen da se osvoji", "uf, prokockao je šansu".
s tim nadomestuje ocito ne znanje. covek ima neverovatnu srecu sto radi na b92 gde uopste nema konkurenciju ni u tenisu a ni u kosarci. a ima i srece sto b92 nece da se isprsi za nekog kosarkaskog komentatora kojih u ovoj zemlji ima mozda 2.
Link to comment

To sa prozivanjem ključnih napada sredinom druge četvrtine je on oduvek radio, tako valjda hajpuje i budži neizvesnost kod usnulog gledalaštva :DMeni je nov momenat kod njega samo ova najezda blokada, niko više ne postavlja blok - samo blokadu. Bukvalno svako guženje pod košem se sad zove blokada (za igrača koji je na ulazu). Jedina razlika je kad neko izblokira šut, onda se to zove kakvablokada™.

Link to comment

U tom smislu je ipak nenadjebiv jedan jedini Bata Tonić, kome se na svakoj utakmici dešavalo da napade komentariše sa "ovo je STRAŠNO važan napad, jer..." (rezultat 2:0, minut drugi). Takođe, većina kradja, skokova i izgubljenih lopti je bila strašno važna iz nekog razloga. S druge strane, čovek je legenda, šteta što su ih nahvatali da nelegalno prenose NBA :D

Link to comment

Misliš da nije bio on? U to vreme su toliko sportova prenosili da sad ni ja više ne mogu da se setim, znam da je Bata radio Formulu 1, čini mi se i Bundes ligu, za ostalo više nisam siguran.

Link to comment
The one and only Dragance Stojadinovic
dolazio je taj ludak da li ovde ili na b92. znam da nije u stanju da spluje ime nijedne nba ekipe, a pricao je neke totalne nebuloze - phil jackson je kita od trenera i sl.
Link to comment
Meni je nov momenat kod njega samo ova najezda blokada, niko više ne postavlja blok - samo blokadu. Bukvalno svako guženje pod košem se sad zove blokada (za igrača koji je na ulazu). Jedina razlika je kad neko izblokira šut, onda se to zove kakvablokada™.
Vujcin nije jedini sa tim blokadama. Taj imbecilizam je postao manje-vise opsteprihvacen.
Link to comment

Onaj kralj sa poenima ispod stakla i nepravilnim ekranima je neprevaziđen, ali se slažem za Vujčina, količina njegove netalentovanosti za taj posao je frapantna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...