Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Bolje da su stavili ovaj biser u naslov: "Volim da živim u neznanju." -_-Posle toga odmah citira Koko Šanel, "koja doduše, nema veze sa našom profesijom..." :Hail:

Link to comment

Najteže mi je da gledam boks na domaćim televizijama. Potpuna, nestvarna katastrofa. :isuse:Ne pratim, doduše, NFL, pa ne znam kako se tamo kotiraju, ali ono kada se svašta dešava u ringu a oni pričaju o prošlosti...Jao, jebote.Ma, generalno, katastrofalno nepoznavanje boksa i istorije boksa i to je baš, baš iritantno.

Link to comment

"Od 25. februara sve golove Njukasla postigli su igrači čija prezimena počinju slovima A, B, ili C."Ko me je terao da hvalim Gojka po osnovi nesmaranja besmislenim podacima... :isuse:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
"Od 25. februara sve golove Njukasla postigli su igrači čija prezimena počinju slovima A, B, ili C."Ko me je terao da hvalim Gojka po osnovi nesmaranja besmislenim podacima... :isuse:
Ucinilo mi se da sam ovo cuo, ali ulazio sam u sobu, pa nisam poverovao usima...Ovo je tezak izazov za novinarsku struku! Sad cemo slusati kako su strelci cija su prva dva slova prezimena _ _ postigli... :Hail:Neverovatno... :lol: Edited by Nesh
Link to comment

Wishful thinking. Meni deluje kao da na SK imaju zacrtano da prenos mora biti oneobičen propisanim minimumom "zanimljivosti". Čak i ovi relativno normalni ljudi kao što je Andrijašević ili onaj mali debeli što je radio ranije na B92 povremeno ispaljuju tako neke kuriozitete o broju cipela ili početnom slovu prezimena... možda na silu, ali ipak izdeklamuju šta su spremili.Danas je Gojko to za ABC strelce čak i ponovio, jer je gol za Newcastle dao Yohan Cabaye -_-

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

i meni se čini da se gojko zajebava, jer je ne tako davno imao svoju kolumnu u mocartu gde se baš sprdao sa stojanovićem, onim drugim piskavcem sa rts-a i viškovićem oko toga.

Edited by Evropejac
Link to comment
  • 3 weeks later...

Izvestaj sa utakmice Kaljari - Napoli na Mondu:

Domaći su želeli da osvoje bodove kojima će se približiti timovima koji se bore za Evropu, a gosti sa Sicilije su želeli bodove kako bi se ozbiljnije umešali u borbu za titulu....Tako je Hamšik "zakuvao" situaciju na vrhu Serije A, jer ekipa sa Sicilije sada ima 30 bodova, dva manje od vodećeg Juventusa, a milanski Inter će sačekati drugu šansu da se približi "staroj dami".
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...